Новини / Технології     13 березня 2020 13:53

Аграрії можуть управляти землею онлайн: функції додатку FieldBI

В Україні почав роботу додаток FieldBI, який допомагає фермерам вести облік, візуалізувати, аналізувати та управляти земельним банком. Також програма має спростити роботу з орендодавцями.

Проєкт FieldBI, що має полегшити роботу аграріїв, розпочав свою роботу. Розробники мобільного додатку у 2020 році отримали грант від Українського фонду стартапів.

Які функції виконує програма: 

  • Управління земельним банком в режимі онлайн.

У додатка є геоінформаційні системи та функціонал, який допомагає вести облік полів та земельних ділянок.  З допомогою FieldBI можна аналізувати фінансові ризики та змінювати на мапі межі полів та ділянок. Відповідно до уточнення обмірів, програма надає можливість збільшувати обсяги обробітку, розірвати договір оренди, якщо ділянки не оброблені та прибрати з бази необроблені землі через подвоєння або закінчення договорів оренди. Завдяки додатку користувачі можуть звірити власну інформацію з даними Публічної кадастрової карти України.

  • Впорядкування договорів оренди.

Аграрії можуть спростити співпрацю з орендодавцями шляхом систематизації ведення земельного документообігу та управління договорами оренди онлайн.

Читайте: Мобільний додаток сам аналізує кількість необхідних для ґрунту добрив

Система дозволяє фермерам стежити за ситуацією з земельним банком, перевіряти облікові площі з тими, що вже оброблені фактично, вести статистику щодо окремих полів, паїв та господарств.

Що потрібно для початку роботи з FieldBI

Завантажити мобільний додаток можна в Google Play, Apple Store, або ж через браузер. Розробники пропонують користуватися і сервісною версією, де вся інформація зберігатиметься на сервісі замовника.

LANDLORD раніше розповідав про український стартап BIOC, що отримав $75 тис. Технологія дозволяє на молекулярному рівні зв’язати крохмаль та отримати біопластик.

Джерело: Aggeek.

Читайте також