Новини    01 серпня 2018 12:14

«Агротерра» відкрила сучасний дилерський центр поблизу Луцька


Офіційний дилер техніки New Holland Agriculture, Lemken, Rauch, Pronar, Weidemann в Україні компанія «Агротерра» 27 липня відкрила новий сучасний дилерський центр за адресою: Луцький район, село Гаразджа, вул. Київська, 107.

Зокрема, на території центру працює велика сервісна майстерня з ремонтними боксами. Поруч знаходиться склад запасних частин загальною площею близько 3 тис. кв. м. Також до послуг клієнтів центру – відділ ремонту двигунів та відділ ремонту електронного обладнання будь-якої складності.

Крім того, на території облаштовано презентаційний майданчик для нових моделей техніки New Holland, Lemken, Weidemann, Pronar та Rauch.

Клієнти та партнери компанії «Агротерра», які завітали на урочисте відкриття, залишились задоволеними побаченим. Зокрема, присутні відзначили професійні якості та глибоке знання справи працівників центру, зручність його розташування та ергономічність, містку парковку на декілька десятків авто, зручний заїзд з траси.

У свою чергу генеральний директор компанії Костянтин Хоменко подякував всім за підтримку та запевнив, що «Агротерра» надалі робитиме все для того, щоб діяльність сільгоспвиробників була стабільною, високопродуктивної і прибутковою.

Компанія «Агротерра» працює на українському ринку з 2012 року, займаючись реалізацією та сервісним обслуговуванням техніки відомих світових брендів. Крім Луцьку, представництва компанії працюють на Рівненщині, Тернопільщині та Києві.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...