Новини    07 вересня 2018 09:40

«Агротерра» відкрила сучасний дилерський центр поблизу Луцька


Офіційний дилер техніки New Holland Agriculture, LEMKEN, Rauch, Pronar, Weidemann в Україні компанія «Агротерра» 27 липня відкрила новий сучасний дилерський центр у селі Гаразджа Луцького району за адресою вул. Київська, 107. Загальна площа дилерського центру — 600 кв. м.

На території центру працює велика сервісна майстерня з ремонтними боксами, де одночасно можуть обслуговуватися чотири одиниці великої техніки. У Волинській області такий сучасний центр єдиний у своєму роді.

Поруч розташований один з найбільших складів запасних частин в Україні з великим асортиментом та багаторівневою стелажною системою загальною площею близько 3000 кв. м. Також до послуг клієнтів центру — відділ ремонту двигунів та трансмісій і відділ ремонту електронного обладнання будь-якої складності. Також на території облаштований презентаційний майданчик для нових моделей техніки New Holland, LEMKEN, Weidemann, Pronar та Rauch.

Клієнти та партнери компанії «Агротерра», які завітали на урочисте відкриття, відзначили зручність розташування та ергономічність сервісного центру. Гості заходу відмітили, що «Агротерра» комплексно підходить до вирішення завдань клієнтів. Компанія має одну з найкращих сервісних служб у регіоні. Спеціалісти центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації на заводах постачальників, відвідують тренінги в Україні та внутрішньокорпоративні навчання.

На відкритті дилерського центру генеральний директор компанії Костянтин Хоменко запевнив, що «Агротерра» надалі робитиме все для того, щоб діяльність сільгоспвиробників була стабільною, високопродуктивною та прибутковою. Обслуговування клієнтів стане ще кращим завдяки сучасній сервісній майстерні, де можуть проводити декілька видів ремонтів одночасно, зауважив він.

Костянтин Хоменко підкреслив прагнення «Агротерри» сприяти розвитку аграрного сектора, дотримуючись клієнторієнтованої роботи сервісу. Компанія «Агротерра» працює на українському ринку з 2012 року, займаючись реалізацією та сервісним обслуговуванням техніки відомих світових брендів. Крім Луцька вона також має представництва на Рівненщині, Тернопільщині, Львівщині, Хмельниччині та у Києві.

Текст: Сергій Родін

Ще немає новин у цій стрічці ...