Новини    26 березня 2018 13:02

«Агроспейс» пропонує ґрунтообробні агрегати за зниженими цінами


Компанія «Агроспейс» пропонує аграріям придбати за зниженими цінами культиватор Challenger (Wil-Rich) модель 5731Е-39 із шириною захвату 12 м за $60 тис., а також сівалку 16-рядну 8186-14 за $90 тис. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Акція діє до 31 квітня 2018 року. У цей період «Агроспейс» пропонує аграріям, що планують поповнити свій парк техніки ефективними ґрунтообробними і посівними агрегатами, надійну, зносостійку техніку, просту в експлуатації та обслуговуванні.

«Агроспейс» пропонує культиватор, який застосовується для передпосівної обробки ґрунту і уходу за парами в традиційній і мінімальній технологіях. Одна з особливостей цього культиватора – здатність ефективно працювати на полях з великою кількістю пожнивних залишків, і при цьому витримувати високу швидкість, що дозволяє провести польові роботи в стислі терміни і закласти хорошу основу для високих урожаїв.

Сівалки точного висіву Challenger серії 8000 відмінно справляються з посівом кукурудзи, соняшнику, бобових культур, сої і сорго. Ці сівалки – причіпні. Це дозволяє їх агрегатувати з менш потужним трактором порівняно із навісною конструкцією.

Сівалки оснащені міцною рамою (профіль 180х180 мм), що забезпечує їхню довговічну і максимально ефективну роботу в складних умовах, у тому числі по мінімальній і нульовій технологіям, на переущільнених ґрунтах, покритих великою кількістю рослинних залишків.

Головні переваги сівалок Challenger серії 8000:

  • пневматична система позитивного тиску і розподілу залишкового повітря РАМ забезпечує високу точність висіву;
  • простота налаштування і обслуговування;
  • завдяки безконтактній системі висіву вище відсоток проростання насіння, а дружні рівномірні сходи – це високий урожай;
  • регулювати глибину і відстань внесення добрив в цих сівалках – дуже просто;
  • спрощена логістика: сівалки оснащені баками для посівного матеріалу великої місткості (105 л).

З питань придбання грунтообробних агрегатів Challenger можна звертатися за телефоном: (067) 524 71 55 або до регіональних менеджерів «Агроспейс».

Кількість одиниць обмежена, поспішайте!

www.agrospace.com.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...