Новини    10 липня 2018 10:37

«Агроспейс» оголошує про збільшення гарантії на трактори Fendt 900 серії до 5 років


У найвищій якості німецької техніки Fendt не сумнівається жоден аграрій, що хоч одного разу обрав трактори цієї марки для свого господарства. Ну а якщо когось ще беруть сумніви – у нас для Вас неймовірна новина! Компанія “Агроспейс”, офіційний дистриб’ютор AGCO в Україні, оголошує про збільшення гарантії на трактори Fendt 900 серій до 5 років (або 6000 мотогодин)!

Стандартна 12-місячна гарантія починає діяти з моменту передачі техніки клієнту. Програма розширеної гарантії 5 років або 6000 мотогодин (залежно від того, що настане раніше) поширюється на трактори Fendt моделей 933 і 936 Vario. Така гарантія діє на:

  • двигун (окрім вентилятора охолодження, стартера, генератора змінного струму, турбокомпресора, системи очищення відпрацьованих газів);
  • трансмісію.

Розширена гарантія не поширюється на поточне обслуговування (заміну мастильних та витратних матеріалів), а також на машини з поліпшеною конфігурацією.

Що на практиці означає ця програма? Кожен клієнт, який придбає і обслуговуватиме трактори Fendt 933 і 936 Vario у офіційного дистриб’ютора – компанії “Агроспейс” – отримує розширену гарантію 5 років/6000 мотогодин на найважливіші вузли машини.

Так, виробник Fendt настільки упевнений у якості своєї техніки!

Крім того, розширена гарантія на трактори Fendt дає величезний плюс покупцям – у разі перепродажу ця техніка практично не впаде у ціні на вторинному ринку, оскільки до 5 років буде на гарантії від виробника, з обслуговуванням у офіційного дистриб’ютора!

Мобільні сервісні бригади “Агроспейс” завжди оперативно приходять на допомогу клієнтам, що особливо цінно в період проведення польових робіт. Запчастини доставляються вчасно (найзатребуваніші оригінальні запчастини Fendt завжди є на наших складах, у разі відсутності поставляються із заводу в найкоротші терміни), робота виконується якісно і швидко!

А ще нагадуємо, що для покупців тракторів Fendt 900 серій з червня діють унікальні кредитні програми від AGCO і “Агроспейс”!

Купуйте високотехнологічну і якісну техніку Fendt у офіційного дистриб’ютора на вигідних умовах, з розширеною гарантією!

Залишилися питання? Телефонуйте, із задоволенням розповімо і про техніку, і про сервісне обслуговування!

Тел.: 38 (056) 372-51-24 Василь або звертайтеся до регіональних менеджерів

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...