Новини    23 липня 2018 15:04

«Агроспейс» дарує знижки до 70% на запчастини до сільгосптехніки!


Компанія «Агроспейс», офіційний дистриб’ютор AGCO, оголошує сезон гарячих літніх знижок! Ціни на запчастини до сільгосптехніки відомих брендів знижені до неймовірних 70%!

Купити запчастини цього літа можна за дуже привабливими цінами. Тільки з 1 травня до 31 серпня 2018 р. компанія «Агроспейс» пропонує оригінальні запчастини до сільгосптехніки Massey Ferguson, Fendt, Challenger зі знижками до 70%!

Акційні ціни діють на обмежений асортимент запчастин до тракторів, комбайнів, ґрунтообробної техніки брендів Massey Ferguson, Fendt, Challenger (понад 2000 найменувань).

Компанія «Агроспейс» має розвинену мережу складів запчастин у Дніпрі, Миколаєві, Мелітополі, Харкові, Умані, Білій Церкві. На складах постійно присутній широкий асортимент оригінальних запчастин до сільгосптехніки AGCO, мастильних та витратних матеріалів.

Поставка запчастин здійснюється швидко у будь-який куточок України, де працюють клієнти «Агроспейс», бо наша турбота – безперебійна робота Вашої техніки!

Скористуйтеся можливістю відремонтувати техніку за вигідними цінами!

Повний асортимент акційних запчастин та умови придбання уточнюйте у Вашого менеджера «Агроспейс» або за телефоном:  (067) 653-55-85, (056) 372-55-38

http://agrospace.com.ua/

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...