Новини / Технології     16 червня 2021 10:13

Agrohub запускає проєкт для малих і середніх фермерів

Agrohub та Європейський фонд Південно-Східної Європи реалізують проєкт, націлений на підвищення ефективності фермерів

Agrohub та Європейський фонд Південно-Східної Європи (EFSE Development Facility) реалізують проєкт, націлений на підвищення рівня фінансової грамотності та агроефективності фермерів та, як наслідок, спрощення їм доступу до фінансування.

Команда Agrohub вже четвертий сезон поспіль об’єднує понад 200 найпрогресивніших фермерів з топ-20 найбільших холдингів України та забезпечує обмін кращими практиками між ними. Agrohub надає якісну аналітику та допомагає агровиробникам збільшити дохід, знизити витрати і ризики, стати більш прибутковими. З 2018 року Agrohub знаходить способи для оптимізації — загальна сума знайдених можливостей вже перевищила $250 млн.

Тепер дані для прийняття правильних рішень щодо сівозміни, використання добрив і засобів захисту рослин, купівлі та оснащення техніки доступні фермерам, які керують земельним банком від 1000 до 10 000 га. Тільки в червні вартість для перших учасників дослідження знижена на 40%!

«Ми хочемо підвищити рівень фінансової грамотності та ефективність малих і середніх фермерів, познайомити з кращими агрономічними практиками лідерів ринку. Ми точно знаємо, як за допомогою даних аграрії починають заробляти більше, а витрачати менше, використовуючи оптимальні для їхнього регіону підходи і приймаючи рішення на основі точних даних», — говорить Юлія Порошенко, засновниця Agrohub.

Читайте: Євген Заіграєв: ми можемо за 5 хвилин погодити рішення про надання лізингу

Учасники проєкту отримають звіт про ефективність підприємства в порівнянні з сусідніми агровиробниками та практичні рекомендації від найкращих фахівців з оптимізації агротехнології залежно від агрокліматичних умов.

Дослідження Agrohub дозволяє:

  • дізнатися кращі практики по врожайності та витратах у регіоні по 7 культурах: кукурудза, соняшник, озима пшениця, озимий ріпак, ячмінь, цукровий буряк, соя;
  • ознайомитися з оптимальною сівозміною для регіону;
  • визначити свої культури-лідери, культури, які дають результат нижче середнього, і встановити, де є найбільший потенціал зростання;
  • знайти напрями заощадження коштів (витрати на ЗЗР, добрива, насіння, ПММ, послуги елеватора тощо) та дізнатися, на чому економити не варто;
  • визначити економічно вигідні види та дози добрив і витрати на види пестицидів для кожної культури;
  • визначити оптимальну забезпеченість технікою та дізнатися середні витрати на ремонт;
  • ознайомитися з ринковим рівнем зарплат і визначити оптимальну чисельність персоналу;
  • визначити економічно доцільний набір техніки, оптимальний термін її служби та середні витрати на ремонт.

Заявки на участь у проєкті приймаються до 1 липня 2021 року за посиланням. Детальну консультацію можна отримати електронною поштою або за телефоном: +38 (097) 609 6045.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Банк Кредит Дніпро та Агроресурс-А розпочали нову програму для фермерів.

Читайте також