Новини    09 серпня 2017 11:23

Агрохолдинг ТАС АГРО завершив збір ранніх зернових


Агрохолдинг ТАС АГРО своєчасно завершив збір ранніх зернових і зернобобових культур. Станом на 9 серпня в господарствах компанії зібрано більше 85 000 тонн врожаю. Зокрема на площі 19 000 га намолочено: озимої пшениці – 80 000 тонн, озимого ячменю – 5 000 тонн, гороху – 3 000 тонн. Середня урожайність цьогорічного збіжжя склала 45 ц/га.

«Більшу частину урожаю ми збирали за допомогою власної техніки, лише в деяких господарствах для прискорення проведення жнив використовували орендовані зернозбиральні комбайни, – розповідає директор з виробництва компанії ТАС АГРО Віктор Зидорович Белкот. – Незважаючи на примхи погоди, валові збори ранніх зернових повністю відповідають запланованим показникам. Хорошу урожайність компанія отримала завдяки чіткому дотриманню технологій вирощування, відповідальній роботі співробітників та якісній матеріально-технічній базі. Також в цьому сезоні вдало спрацювали елеватори компанії, своєчасно прийнявши на зберігання більше 80 000 тонн зернових нового урожаю. Переважна частина зерна за якісними показниками відповідає вимогам продовольчого».

Наразі в агрохолдингу відбувається обробіток ґрунту для посіву озимих культур, придбання нового обладнання та підготовка парку сільськогосподарської техніки до проведення осінніх робіт.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...