Новини    29 жовтня 2018 13:08

Агрохолдинг «МРІЯ» збільшить втричі площі під картоплею


Збільшити площі під картоплею з 634 га у цьому році до 2038 га у 2019-му, планує керівництво агрохолдингу «МРІЯ». Про це заявив операційний директор компанії Андрій Григоров.

За його словами, для реалізації довгострокової стратегії за картопляним напрямом у 2017 році агрохолдинг закупив насіння еліти у Німеччині та Нідерландах.

«Ми неодноразово наголошували на тому, що картопляний напрямок є стратегічним для «МРІЇ». З цієї причини «МРІЯ» цілеспрямовано збільшує площі під цією культурою: з 92 га в 2017 році до 634 га в 2018. У наступному році ми плануємо відвести під цю культуру вже 2038 га, – каже Андрій Григоров.

Станом на сьогодні Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збирати врожай картоплі, середня врожайність культури по Компанії склала 377 ц/га, що є більшою від планових показників.

Частина врожаю картоплі цього року буде реалізована зовнішнім покупцям, а частина –  використана як насіннєвий матеріал.

Нагадаємо, як повідомляв LANDLORD, 12 вересня керівництво агрохолдингу «Мрія» офіційно підтвердило продаж всіх активів Саудівським бізнесменам

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...