Новини    20 серпня 2018 12:42

Агрохолдинг «Мрія» завершить посів озимого ріпаку до кінця серпня


«МРІЯ Агрохолдинг» розпочала посів озимих культур 2019 року врожаю. Як завжди, розпочали з озимого ріпаку, площа під яким становить 20,4 тис. га. Завершити посів цієї культури планують до кінця серпня, після чого приступить до посіву озимих ячменю та пшениці. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

«Під озиму пшеницю «МРІЯ» відвела 36,3 тис. га. Площі під її посів готуються паралельно зі збором врожаю на полях Агрохолдингу. Серед запланованих культур є і 13 тис. га озимого ячменю. Всього ж під урожай 2019 року компанія відводить під озимі культури 69,7 тис. га. своїх площ», – йдеться у повідомленні.

Зі слів, операційного директора «Мрії» Андрія Григорова, через погодні умови, осіння посівна кампанія цього року стартувала на декілька днів пізніше.

«Погодні умови вплинули на агрономічні терміни збору попередників, затримавши їх. Але на даний момент погода сприяє посіву озимих і ми сіємо на усіх кластерах компанії, де планується вирощування озимого ріпаку», – коментує

Також зараз закінчується збір ранніх зернових культур на полях Агрохолдингу, планові терміни якого дещо змістилися через несприятливі погодні умови на початку та в середині літа.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, аграрії України станом на 17 серпня провели посів озимого ріпаку, під урожай 2019 року, на площі 342,9 тис. га (39% до прогнозу).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...