Новини    18 липня 2018 11:12

Агрохолдинг МХП запустив сайт для кар’єрного розвитку студентів


Інформація про програму агроіндустріального холдингу «МХП СТАРТ» для початку кар’єри молодих спеціалістів та студентів ВНЗ стала доступною на новому повнофункціональному сайті mhpstart.com. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«МХП СТАРТ — програма кар’єрного розвитку агроіндустріального холдингу МХП, яка призначена для студентів 1-3, 4-6 курсів та випускників вищих навчальних закладів. Основна мета її створення — показати майбутнім фахівцям агросектору, що професії, які вони обрали за покликом серця,  — цікаві, перспективні та затребувані провідними агрокомпаніями України та світу», – йдеться у повідомленні.

За даними онлайн-ресурсу,під час стажування студенти отримують: навчання, доступ до сучасної онлайн-платформи розвитку та електронної бібліотеки компанії. А також систему наставництва, яка дає змогу швидко адаптуватися та дізнатися всі нюанси обраної професії.

«Індивідуальні плани розвитку, програми, що допомагають швидкому просуванню кар’єрними сходинками. В разі подальшого працевлаштування співробітник може отримати службове житло для себе та родини», – кажуть в МХП

Також на платформі будуть анонсуватися нові програми для молодих спеціалістів без досвіду роботи, з’являтимуться гарячі вакансії на підприємствах холдингу та розміщуватимуться останні зміни програми.

За даними УКАБу, у 2017 році в компанії було 309 стажерів, з них працевлаштувалися 230 осіб. За період з 1 січня 2018 року до сьогодні, у холдингу працевлаштовано більше 100 молодих фахівців. Тож, отримати перспективну роботу в команді лідера вітчизняного АПК — цілком реально.

«Сьогодні команда МХП об’єднує понад 28 тис. фахівців різних спеціальностей і категорій по всій Україні. Робота в провідному українському агроіндустріальному холдингу — це не лише європейські умови праці, стабільне майбутнє та висока заробітна плата, а й широкі можливості горизонтального та вертикального кар’єрного зростання. Першим кроком до цього є участь у програмі «МХП СТАРТ», яка дає поштовх до перспективного майбутнього і освоєння нових компетенцій на базі сучасних потужностей інноваційного агрохолдингу. Унікальна система наставництва, можливість швидко адаптуватися та дізнатися всі нюанси обраної професії — саме те, що необхідно молодому спеціалісту на шляху до трансформації теоретичних знань у практичні навики», – додали в УКАБі

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...