Новини    13 жовтня 2018 10:07

Агрохолдинг «Астарта» виходить на український ринок з новим брендом


В середині вересня у Полтавській області пройшов День поля ASTARTA Select від одного з найбільших агрохолдингів України «Астарта». На захід зібралися близько 200 агрономів, фермерів та інших партнерів компанії. Учасники події спостерігали за роботою сучасної сільськогосподарської техніки, відвідали демонстраційний полігон із гібридами цукрового буряка, оглянули демополя, засіяні соняшником, кукурудзою та соєю. Та головним акцентом Дня поля стала презентація нового бренду від агрохолдингу «Астарта» — ASTARTA Select.

За словами представників агрохолдингу, цей напрям сприятиме розвитку співпраці з колегами-сільгоспвиробниками.

 

Операційний директор агрохолдингу «Астарта» Желько Ерцег

«Бренд ASTARTA Select народився як результат багаторічної роботи нашого холдингу у сфері насінництва, аналізу ґрунтів, агрономічних досліджень, точного землеробства. Досі всі ці технології та потужності були направлені лише на власні потреби, — розповідає операційний директор агрохолдингу Желько Ерцег. — Ми багато років повністю забезпечуємо себе насінням сортів сої та пшениці. Наразі ми досягли того рівня розвитку технологій вирощування, доробки насіннєвого матеріалу, що дозволяє нам поділитися своєю експертизою та насінням на ринку».

 

Агрохолдинг «Астарта» вирощує та доробляє на двох власних насіннєвих заводах у Хмельницькій та Полтавській областях понад 30 сортів сої та пшениці. Виробнича потужність заводів за рік сягає 30 000 т. За словами представників агрохолдингу, потреба «Астарти» — 20 000–25 000 т насіння на рік. Тож решту агрохолдинг планує виводити на ринок для продажу. Поки йдеться про озиму пшеницю та сою, але в майбутньому компанія планує представити клієнтам насіння гороху, нуту та ярого ячменю.

«Ключова відмінність нашої компанії в тому, що ми пропонуємо ринку ту продукцію та послуги, якими самі користуємося і результативність яких демонструємо через власну врожайність», — коментує Ерцег.

Окрім продажу насіння до портфелю послуг від ASTARTA Select входить аналіз ґрунту, підбір агрохімії, агрономічні консультації. У підпорядкуванні агрохолдингу дві лабораторії у Хмельницькій та Полтавській областях та понад 400 га демополів для досліджень. Команда експертів ASTARTA Select виїжджатиме на господарство для проведення аналізу ґрунту, після чого господар підприємства отримає результати та рекомендації.

Керівник проекту ASTARTA SelectОлександр Пилипенко

«Ми постійно впроваджуємо нові сорти, випробовуємо їх на власному виробництві, оновлюємо асортимент, залучаємо нові культури. Наразі ми маємо більше 30 сортів сої, пшениці, які відповідають усім потребам та вимогам залежно від ґрунтово-кліматичних умов. Ми знаємо особливості поведінки того чи іншого сорту насіння залежно від регіону та ґрунту, — підкреслює керівник проекту ASTARTA Select Олександр Пилипенко. — Усі продукти, які ми пропонуємо нашим партнерам та клієнтам — це результат випробувань на тисячах гектарів. І тепер ми з впевненістю пропонуємо наші результати на ринку».

Текст: Дар’я Герман

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...