Новини / Фінанси     19 березня 2021 15:01

AgroApp: можливість швидкого фінансування для МСБ у аграрній галузі

Як фермеру отримати кредит до 2,5 млн гривень за 10 днів на вигідних умовах без застави, не витрачаючи час на візити до банківських установ

Час — це гроші, і для фермерів цей вислів є аксіомою. Від вдалого старту посівної, вчасності внесення добрив, засобів захисту рослин залежить і врожай, і прибуток господарства. Фермер не має часу стояти в чергах у банку, обдзвонювати постачальників ресурсів, щоб дізнатися ціни та домовитися про вигідні умови. Його завдання — виростити і зібрати гарний урожай. А питання щодо пошуку фінансів і постачальників вже можна вирішити онлайн за кілька хвилин.

Як швидко отримати кредит перед посівною?

Усе можна зробити у кілька кліків онлайн, без черг у банку, дзвінків і тривалого очікування. Для цього існує спеціальна цифрова платформа AgroApp — Кредити для агробізнесу. Вона об’єднує фермерів, банки та постачальників — там можна знайти різні варіанти кредитування та обрати найбільш привабливу з огляду на особливості господарства пропозицію.

Що потрібно для отримання кредиту?

Потрібно заповнити заявку на сайті, вказавши код ЄДРПОУ, або через чат-бот у Telegram. Зазначте необхідну суму, оберіть постачальника та банк, з якими хочете співпрацювати. Якщо ви хочете дізнатися про різні умови кредитування, не вказуйте банк — тоді ви отримаєте кілька пропозицій через цифрову платформу і зможете обрати найкращу.

За який час можна отримати гроші?

Зазвичай для цього вистачає 10 днів. Банку потрібно два робочих дні на погодження кредитного ліміту та до 14 днів — на перерахунок грошей. Тобто максимальний час для процедури становить 16 днів, але реально термін менший. Статус заявки можна відстежити онлайн.

Які вимоги до господарства?

У січні 2020 року була запущена партнерська програма разом з компанією UKRAVIT, ОТП Банком та Укргазбанком для фермерських господарств і ФОП у агросфері із земельним банком до 400 га. Іншими продуктами, що пропонуються на платформі, можуть скористатися господарства із земельним банком від 400 га і досвідом роботи не менше двох років.

Якими мають бути договори оренди?

Договори оренди мають бути укладені на 70% земельних ділянок господарства. Строк дії договорів — не менший за строк кредитування плюс один рік до цього терміну.

Якою буде відсоткова ставка за кредитом?

Отримати кредит під постачання товарів за партнерськими програмами на термін до шести місяців можна під 0,01%. Якщо кошти потрібні на довший період, то відсоткова ставка сягатиме 7–16% річних у гривні.

Читайте: Grain Storage Forum ELEVATOR

Чи обов’язкова застава?

Кредит можна оформити без застави, зазвичай партнери-постачальники AgroApp надають без застави кредит до 2,5 млн гривень. Для більшої суми потрібна застава або аграрна розписка.

Від чого залежить можливий розмір кредиту?

Від ваших фінансових показників, застави, а також від умов постачальника — це партнер AgroApp чи зовнішній продавець.

З якими партнерами можна співпрацювати?

Платформа співпрацює з дев’ятьма банками, серед яких Укргазбанк, Ощадбанк, Креді Агріколь, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк. Вони забезпечують близько 80% ринку агрокредитування в Україні. Серед постачальників ¬— «Кроп Майстер Дистрибьюшн», UKRAVIT, «Інститут здоров’я рослин», «Ніка-Агротрейд».

Скільки коштують послуги?

Для фермерів вони безкоштовні.

Оцініть усі переваги спеціальної цифрової платформи AgroApp!

 

 

 

 

Публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Ця публікація відображає думку її авторів та не обов’язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду США.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також