Новини / Техніка     11 грудня 2019 10:02

Agritehnica 2019: оперативний монтаж зерносховищ у полі від Лубнимаш

Landlord продовжує серію публікацій із найбільшої у світі виставки сільськогосподарської техніки - Agritehnica 2019, яка відбулася у німецькому Ганновері. Черговою компанією, з новинками якої ми познайомилися на заході, стали "Лубнимаш".

Новий рівень

«Впродовж останніх років ми вийшли на якісно новий рівень. Це стосується не лише оновлення номенклатури продукції, але й підвищення ефективності нашої роботи на ринку загалом. По-перше, після ґрунтовної підготовки ми презентували сучасну лінійку фермерських зерносушарок. По-друге, якісні вдосконалення торкнулися конструкції металевих силосів для зберігання зерна. І головне – наші можливості дозволяють запропонувати замовникам готові комплексні рішення. Так би мовити, під ключ», – стверджує директор заводу «Лубнимаш» Юрій Плескач.

Ефективний бізнес потребує відповідних рішень. Клієнт найчастіше не хоче або не може собі дозволити займатися нюансами того чи іншого проекту в співпраці із виробником. Йому потрібна готова якісна робота.

«Сьогодні ми можемо самостійно розробити і втілити фактично будь-який проект пов’язаний зі зберіганням, післязбиральною доробкою та транспортуванням зерна, а також іншої продукції із сипучими властивостями. Іноді у замовника на руках є технічний проект, а іноді – немає нічого, окрім ідеї. Наше завдання – запропонувати йому оптимальне технічне рішення та якісно його реалізувати», – наголошує директор заводу.

Вихід у Європу

Звісно ж, виникає очевидне запитання: навіщо клієнту із Франції чи Чехії шукати українського виробника, якщо в країнах Євросоюзу та Північної Америки не бракує відомих світових виробників?

Директор заводу «Лубнимаш» Юрій Плескач

«Впродовж останнього десятиріччя ми напрацювали відмінну репутацію у Європі. Ринок тут не такий вже й великий і всі добре один одного знають. Якщо ти виконав якісно цілу низку замовлень, то природно, що до тебе люди звертатимуться далі. Окрім цього, є ще один важливий фактор – вартість послуг. З одного боку ми використовуємо ті самі компоненти і матеріали, що й розкручені світові бренди. З іншого – виробництво розташоване в Україні і ми не закладаємо у ціну нашої роботи надприбутків. Тому за якістю нашої продукції ми, як мінімум, не програємо, а от ціни у нас набагато нижчі», – дає відповідь пан Плескач.

Наш співрозмовник акцентує увагу на тому, що участь у Agritehnica-2019 для «Лубнимаш» – це іміджевий захід. Пріоритетним для заводу є розвиток внутрішнього ринку з огляду на його величезний потенціал. Закордонні замовлення виступають додатковим напрямком діяльності. Ганновер – це місце, де український виробник зустрічається, насамперед, із українськими партнерами – керівниками агрокомпаній, великих холдингів, переробних підприємств. Тут є час спокійно поспілкуватися і обговорити нові проекти. Однак, звісно, підходять іноземні замовники, які знають про завод і знайомі з його продукцією. Так чи інакше, на кожній Agritehnica, «Лубнимаш» отримує нові пропозиції до співпраці.

Читайте: Більше 100% дохідності: вражаючі підсумки проекту Рентабельність соняшника

До цього успіху компанія йшла неспішно і ґрунтовно. Відродження, а радше – створення абсолютно нового підприємства розпочалося на початку 2000-х років. Сьогодні лінійку продукції компанії складають широкий спектр силосів для зберігання зерна, зерносушарок та транспортного обладнання. Левовою часткою цього успіху завод завдячує кардинальній перебудові бізнесу з боку менеджменту, що супроводжувалася цілковитим оновленням виробничих потужностей.

Ефективність

Сьогодні на «Лубнимаші» діє повноцінний конструкторський відділ, чисельністю до 30 фахівців. Їхні розробки втілюються в життя на сучасному устаткуванні – такому самому, яке використовують відомі світові виробники. Це імпортні металообробні верстати із цифровим програмним керуванням, установки для розкрою металу на базі плазмових і лазерних технологій, сучасні прокатні стани, гідравлічні преси та інше обладнання.

«Минулого року ми запустили в серію нашу нову лінійку фермерських зерносушарок, цілковито оснащених сучасними технологіями. Ці агрегати працюють на усіх доступних нашим фермерам видах палива, а їхня продуктивність дає змогу підібрати оптимальну модель для кожного господарства. Істотні оновлення торкнулися силосів для зберігання зерна. При тому, що для їх виготовлення ми використовуємо оцинкований метал західного виробництва, ми почали робити покрівлі силосів оцинкованого металу зі зносостійким полімерним покриттям Green Coat Pural, завдання якого — захистити поверхню від руйнування внаслідок накопичення на ній бруду. Наші ж власні технології монтажу дають змогу звести сховища для зерна впродовж обмеженого періоду часу буквально в полі», – детально розповідає Юрій Плескач.

Команда «Лубнимаш» ефективно працює у різних сегментах ринку. Пропозиція для вітчизняних та закордонних клієнтів оптимальних з точки зору співвідношення ціни та якості рішень, поєднується із активним розвитком сервісної мережі. Позиція менеджменту компанії полягає у тому, аби гарантувати якісне оперативне післяпродажне обслуговування своєї продукції.

«Сьогодні ми більш, ніж упевнено почуваємося й на ринку України, й тут, у Ганновері. Наші переваги говорять самі за себе, як і реалізовані впродовж останніх років контракти. Та, звісно, ми не збираємося зупинятися на досягнутому, розвиваючи й лінійку продукції, й рівень сервісного обслуговування клієнтів. Ми працюємо винятково на позитивний результат», – резюмує директор заводу «Лубнимаш».

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про інноваційні обприскувачі вітчизняного виробника сільськогосподарської техніки BOGUSLAV.

Текст: Андрій Свирід

Читайте також