Новини    18 вересня 2018 17:11

Аграрії звернулись до Президента та Прем’єра: Ситуація на залізниці критична


26 народних депутатів та 9 громадських організацій звернулись до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з відкритим листом для вирішення критичної ситуації, що склалася у сфері залізничних вантажних перевезень. Про це повідомляє прес-служба асоціації «Український клуб агарного бізнеса».

«Ситуація із перевезенням вантажів залізничним транспортом цього року є вкрай напруженою. Через наявність системних проблем із логістичною складовою у цьому році, постачання сировини на вітчизняні переробні підприємства вже не виконуються у повному обсязі», – йдеться у повідомленні.

Автори звернення перелічили головні проблеми з вантажними перевезеннями на залізниці:

  • нестача локомотивної тяги, що призводить до простою вантажних поїздів
  • неефективні використання та зношені вагони-зерновози, що належать Укрзалізниці
  • ПАТ «Укрзалізниця» повернулась до ручного розподілу вагонів
  • ПАТ «Укрзалізниця» тимчасово або повністю закрила 99 із 528 станцій з відвантаження зернових

Автори листа наголошують, що неефективна робота ПАТ «Укрзалізниця» призводить до фінансових втрат як самого перевізника, так і приватних компаній. Народні депутати та профільні асоціації закликають вжити необхідних заходів щодо реалізації рекомендацій, напрацьованих за результатами проведеної зустрічі та пропонують наступні рішення:

  • Не пізніше 1 жовтня 2018 року провести нараду щодо фінансово-економічних показників та результатів роботи ПАТ «Укрзалізниця» у період з 01.09.2017 по 01.09.2018 р., а також обговорити питання стосовно удосконалення діяльності товариства у сфері залізничних вантажних перевезень.
  • Забезпечити вжиття Кабінетом Міністрів України невідкладних заходів для покращення діяльності ПАТ «Укрзалізниця».
  • Забезпечити створення при Кабінеті Міністрів України постійно діючої робочої групи з питань діяльності залізничного транспорту.
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...