Новини    05 березня 2018 15:09

Аграрії збираються пікетувати Кабмін


6 березня 2018 року відбудеться Всеукраїнська акція протесту під стінами Кабміну за участю сільськогосподарських виробників, працівників аграрних підприємств з усіх куточків України. Про це повідомляється на сайті Асоціації тваринників України.

Згідно повідомленню, мітингувальники вимагатимуть: зниження ПДВ на харчові продукти із 20% до 7%; розподілу державних дотацій в сумі 4 млрд гривень; припинення свавілля Мінагрополітики, щодо дискредитації і непрозорості систем розподілу державної підтримки; реалізації вимог Аграрного Віче.

«Учасники вимагатимуть від Уряду захистити права сільськогосподарських виробників та прозоро розподілити належні їм державні дотації в сумі 4 млрд гривень. Люди закликатимуть припинити свавілля Мінагрополітики, пов’язане із дискредитованою і непрозорою системою розподілу державної підтримки. Окрім того, вони вимагатимуть від Уряду реалізувати вимоги Аграрного Віче, наслідком якого стала підписана аграріями Резолюція до влади», – йдеться  в повідомленні.

Також зазначається, що учасники акції вивезуть під будівлю Кабміну сільськогосподарську техніку, привезуть цистерни з молоком та виведуть корів і свиней.

«Аграрії «вручать» чиновникам копита і роги тварин, а також виллють молоко під будівлю КМУ», – повідомляється на сайті.

У повідомленні додається, що хода розпочнеться о 08:30, а о 09:30 представники асоціації тваринників проведуть брифінг для журналістів під КМУ.

 

Ще немає новин у цій стрічці ...