Новини    09 листопада 2017 18:12

Аграрії отримали платформу для тестування інновацій


Наприкінці листопада стартує міжнародний конкурс інноваційних рішень для фермерських господарств у країнах, що розвиваються. Переможці конкурсу отримають $10 000 та можливість реалізувати свій проект на ринку Південно-Східної Азії, повідомляє UNIT.City.

Конкурс отримав назву AGRITECH Challenge та проходитиме в рамках щойно запущеної платформи AGRITECH UNIT.

Першою ініціативою платформи став огляд української agritech-індустрії. Зокрема, був досліджений ринок аграрних інновацій в Україні і створена перша мапа agritech-проектів. В кожному сегменті визначені основні стартапи, отже інвестори та підприємці зможуть легше зрозуміти ринок.

Очікується, що до платформи долучаться українські agritech-стартапи, агрохолдинги, технологічні компанії, міжнародні партнери. Тут вони отримають можливості для нетворкінгу, експертних консультацій та тестування інноваційних ідей.

«Вже зараз близько третини резидентів інноваційного парку належать до agritech-ринку, і тепер тут створюється осередок для таких компаній», — зазначає Макс Яковер, CEO UNIT.City.

Раніше проект презентував мапу українських стартапів, що працюють в сфері віртуальної та доповненої реальності. Також планується запуск платформи для об’єднання учасників ринку фінансових інновацій.

Інвестиції в інновації останнім часом стали мейнстрімом для українських аграріїв. Точне землеробство та дрони перестали бути новинками, в пошуку інноваційних рішень бізнес все більше звертає увагу на автоматизацію.

Ще немає новин у цій стрічці ...