Новини    18 червня 2018 11:19

Аграріям Прикарпаття з бюджету відшкодують 655 тис. грн за залученими кредитами


Суб’єктам господарювання аграрного сектору економіки на Прикарпатті з обласного бюджету відшкодують 655 тис. грн сплачених відсотків за залученими кредитами, повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обладміністрації.

«Під час засідання обласна конкурсна комісія розглянула заявки на участь у конкурсі та пакети документів від п’яти господарств за вісьмома кредитними угодами. За рішенням комісії, всі господарства отримали право на часткову компенсацію відсоткової ставки за користуванням 5,3 млн грн кредитних коштів. Сума фінансової підтримки з державного бюджету становитиме 654,5 тис. грн», – зазначається в повідомленні.

Комісія продовжує прийом від суб’єктів господарювання заявок та документів до них на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

Як повідомляв LANDLORD, часткова компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитним договорами, позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн грн. Перевага надається позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...