Новини    15 квітня 2022 13:32

Україна націоналізує 10 російських кораблів на понад мільярд гривень

Власники намагались незаконно вивести кораблі з України

Державне бюро розслідувань завадило виведенню з України російськими підприємцями 10 суден реальною вартістю понад мільярд гривень. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідчі ДБР, за сприяння Морської охорони Держприкордонслужби, завадили виведенню восьми російських вантажних суден і двох танкерів, які перебували в акваторії порту в Одеській області на профілактичних ремонтних роботах. Кораблі були задіяні у логістичних операціях рф в акваторії Чорного моря та Дунаю.

Власники намагались незаконно вивести кораблі з України, змінивши прапор країни “прописки”. Для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України судна були оцінені у 160 млн грн. За попередніми оцінками, ця сума занижена щонайменше у 5 разів.

Працівники ДБР передали на зберігання судна до Адміністрації морських портів України та подали матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їх націоналізації.

Довідка. У квітні ДБР виявило ще 757 залізничних вагонів з росії та білорусі, які будуть націоналізовані для потреб оборони України.

Раніше Landlord повідомляв, що російські судна працюватимуть на відновлення української економіки.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...