Новини    20 березня 2022 15:32

Полтавські мисливці передали ЗСУ танки окупантів

До сил територіальної оборони приєдналося вже більше 15 тисяч громадян

Полтавські мисливці забрали в окупантів десять танків і передали трофейну техніку ЗСУ. Про це повідомляє Полтавська обласна військова організація.

“На півночі області відбуваються бої з російськими окупантами, мова про охтирський напрямок. Крім того, продовжується так зване “гадяцьке сафарі” — мисливці вже не тільки з рушницями “полюють”, а й відібрали в окупантів кулемети й автомати, а також більше 10 танків та іншу техніку. Вона передана Збройним силам України, відремонтована й уже працює на нашу армію”, — розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

У Полтавській області на кордоні з Сумщиною йдуть зіткнення з російськими військами. До сил територіальної оборони приєдналося вже більше 15 тисяч громадян.

Також Військова адміністрація, Збройні сили України, територіальна оборона та правоохоронці повністю контролюють ситуацію в цьому регіоні. 

“24/7 організовуємо оборону Полтави, райцентрів та всієї області. Не віддамо жодного сантиметра української землі”, – сказав начальник ПОВА Дмитро Лунін.

Раніше Landlord повідомляв, що аграрії Полтавщини вийшли на поля.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...