Новини / Інвестиції     13 березня 2022 15:01

Вторгнення Росії в Україну спровокувало різкий попит на золото у світі

Ціни на золото зросли до 2070,44 долара за унцію

Вторгнення Росії в Україну спровокувало різкий попит на золото у світі. Зазначається, що золото “відіграє свою давню роль як надійні заощадження під війни”, передає Bloomberg.

“Вторгнення Росії в Україну призвело до різкого зростання цін на все, від нафти і газу до пшениці та металів, викликаючи побоювання щодо інфляції.  Це спонукає роздрібних інвесторів звідусіль, від Відня і Сінгапуру до Нью-Йорка, закупати золото”, – йдеться в повідомлення. 

Ціни на нього зросли до 2070,44 долара за унцію. Це близько до рекорду, досягнутого під час пандемії.  

Зазначається, що майже 10-відсоткове зростання цін на золото з початку року “грає на руку” для таких торговців злитками, як засновник Philoro Edelmetalle GmbH Рудольф Бреннер. 

“Коли почалася війна в Україні, ми побачили масові замовлення. Люди купують все”, – сказав Бреннер, продажі якого втричі перевищують нормальний рівень.

Головний виконавчий директор Empire Gold Buyers у Нью-Йорку Джин Фурман каже, що 30% його клієнтів хочуть злитки замість готівки.  

Грегор Грегерсен, засновник Silver Bullion Pte Ltd. у Сінгапурі, побачив, що продажі золота та срібла зросли на 235% за перший тиждень після російського вторгнення, і з тих пір попит лише посилився.

Раніше Landlord повідомляв, що Китай збільшив обсяги експорту американської кукурудзи та сої.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також