Новини    14 червня 2018 11:15

85% аграріїв не користуються страхуванням посівів та врожаю


Лише 15% сільськогосподарських підприємств користуються послугою страхуванням посівів та врожаю. Про це свідчать дані опитування аграріїв з метою вивчення ринку страхових послуг в рамках дослідження «UCAB Metrics 2018», повідомляє прес-служба «Українського клубу аграрного бізнесу».

Згідно опитуванню, 85% респондентів не користуються страховими послугами посівів та врожаю взагалі.

«З 15% фермерів, які користуються страховими послугами тільки 73% надали інформацію щодо частки покриття збитків. Опитувані повідомили, що в залежності від виду страхування, фермерам покривають від 20% до 60% завданих збитків у разі настання страхового випадку», – заявили в УКАБі.

За даними дослідження, із загального числа опитаних сільськогосподарських підприємств – 33% користуються страхуванням сільгоспмашин, решта не користується даною послугою страхових компаній.

Зазначається, що з 33% аграріїв, які використовують страхові послуги, тільки 49% надали інформацію стосовно відсотка застрахованої паркотехніки. З цього числа, 29% аграріїв стовідсотково страхують наявні сільгоспмашини, 11% страхують більшу половину наявного парку техніки — 65-80%, решта 11% з опитаних відповіли, що страхують 50% техніки, яка є в наявності. Решта 49% опитаних частково використовують страхування техніки на сільськогосподарському підприємстві — від 40 до 2%.

«Можна зробити висновок про те, що наразі страхові послуги серед аграріїв тільки набирають популярності і в короткостроковій перспективі очікується стрімкий ріст даного ринку. Результати опитування свідчать про те, що аграрії страхують тільки нові сільгоспмашини, що допомагає їм мінімізувати ризики несправності або крадіжки», – наголосили в асоціації.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...