Новини    19 вересня 2018 11:57

80% інновацій в АПК сфокусовані на запобіганні хабарництву та крадіжкам


80% інновацій в українському агросекторі сфокусовано на проблемі як запобігти хабарництву і крадіжкам. Таку думку висловив генеральний директор компанії ІМК, президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса під час IX Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM),

Президент УКАБу розповів, Що необхідно для того, щоб інновації в аграрному секторі запрацювали

«Для якісного стрибка і ефективного запровадження інновацій в агросекторі необхідні кардинальні змін в аграрній освіті і науці, радикальна реструктуризація бізнес-процесів та системи менеджменту в агробізнесі, повний перегляд трудового законодавства і відкриття доступу для кваліфікованих кадрів з-за кордону, налагодження нових ринків збуту шляхом укладення нових торгових угод й перегляд існуючих та залучення прямих іноземних інвестицій в сектор через продаж активів і землі», – наголосив Алекс Ліссітса.

На думку президента УКАБ, Виробники засобів виробництва не можуть чітко описати переваги додаткових інноваційних рішень та їх завищену ціну, розробники ІТ-рішень частково відірвані від аграрного середовища та пропонують рішення, які ще більше ускладнюють бізнес. Надзвичайно мало на ринку незалежних технологічних консультантів, які могли б оцінити те чи інше рішення. Крім того, рівень освіти робітників не відповідає рівню технічних інновативних сьогодення, які пропонує запровадити керівництво.

Ще немає новин у цій стрічці ...