Новини    21 жовтня 2021 10:31

68% аграріїв підтримують запровадження у 2022 році спецрежиму в АПК

32% вважають, що спецрежим нічого не змінить, потрібні комплексні реформи

Близько 70% аграріїв підтримують запровадження спецрежиму в АПК та зниження ставки ПДВ до 7%. А 32% вважають, що спецрежим нічого не змінить, потрібні комплексні реформи.

Про це свідчать результати опитування.

З такою ініціативою раніше виступив народний депутат України, член депутатської групи «Партія «За майбутнє», секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський.

«Спецрежим доданої вартості в АПК — це зниження ставки ПДВ до 7% з 20% на всіх етапах виробництва — від сільгосптоваровиробника до прилавку. На кожному етапі виготовлення аграрної продукції діє ставка ПДВ 7%. Виробнику це дозволяє акумулювати додаткові фінансові ресурси і направити їх на розвиток тваринництва (м’ясного чи молочного). Споживачу — гарантує зниження кінцевих цін. Державі — забезпечує збільшення доходів від нарощення обсягів виробництва агропродукції з доданою вартістю та дозволяє провести імпортозаміщення по харчах. Всі від цього виграють. Спецрежим доданої вартості — це крок для розвитку в загальному аграрному секторі, який стимулюватиме переробку», — зазначив Чайківський.

Джерело: AgroPolit.com.

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...