Новини    09 грудня 2021 16:11

500 равликових ферм закрились за 1,5 роки в Україні

Це нелегкий бізнес: якщо пощастить, то окупність настає на другий рік

Ще 1,5 роки тому в Україні налічувалося 700 равликових ферм, наразі залишилося близько 200. На цей вид бізнесу дуже вплинула пандемія. Про це розповів власник господарства «Равлик-2016» Сергій Данилейко, повідомляє Agroreview.

«Це нелегкий бізнес: якщо пощастить, то окупність настає на другий рік. Але є безліч нюансів, які можуть призвести до загибелі всього стада навіть у досвідченого виробника. Одна помилка створює наступну, і зрештою виробник-початківець отримує 100% невдач, тому потрібно намагатися уникати помилок із самого початку, щоб не усувати їх потім у процесі діяльності», — зазначає Сергій Данилейко.

Він додає, що свого часу через відсутність необхідних знань та досвіду за перші три роки зазнав збитків на загальну суму близько 100 тис. євро.

«Незважаючи на сьогоднішні труднощі, пов’язані з пандемією, на Україну чекає друга хвиля цього бізнесу. Він розвиватиметься ще найближчі 10 років, оскільки обсяг світового ринку равлика становить понад 60 тис. т», – прогнозує Сергій Данилейко.

Раніше Landlord повідомляв, що вітчизняна компанія поставила понад 100 тонн равликів в Іспанію.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...