Новини / Фінанси     29 березня 2022 16:58

50 тисяч підприємців подали заявки на перехід на зменшену податкову ставку

Підприємці можуть сплачувати єдиний податок з обороту в обсязі 2% відповідно до правил, встановленими для 3-ї групи платників єдиного податку.

Податкова служба прийняла понад 50 000 заявок від підприємців щодо переходу на сплату 2% єдиного податку вже у перший день подачі. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Верховна Рада ухвалила закон № 7137-д. Фізичні особи-підприємці та юрособи з оборотом до 10 млрд грн можуть сплачувати єдиний податок з обороту в обсязі 2% відповідно до правил, встановленими для 3-ї групи платників єдиного податку, тобто зі звільненням від податку на прибуток, ПДВ та інших платежів.

Читайте також: Як і хто може отримати одноразову грошову допомогу 6500 грн

Нагадаємо, для ФОПів 1-3 груп послуга сплати податків через Дію знову стала доступною. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

24 березня Верховна Рада  ухвалила анонсовану раніше “митну реформу”, що передбачає звільнення імпорту від мита й податку на додану вартість. Відповідний законопроєкт №7190 підтримали 353 депутати.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також