Новини / Ринок землі     11 липня 2018 15:17

37% ОТГ отримали земельні ділянки с/г призначення поза населених пунктів – Інфографіка


387 тис. га земель за межами населених пунктів вже передано у власність 251 ОТГ із 665 громад. Про це заявив  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду. Відповідна інфографіка була оприлюднена на сайті decentralization.gov.ua, повідомляє кореспондент LANDLORD.

Згідно цих даних, лідером отримання земель с/г призначення є Закарпатська область. Там всього 6 ОТГ і всі вони вже отримали у комунальну власність майже 1300 гектарів, що на сьогодні є 100% для цих територіальних громад. Аутсайдером є Волинська область там 40 ОТГ і лише 8 отримали землі площею майже 9500 гектарів поза межами населених пунктів, що на сьогодні складає 20% від кількості ОТГ.

Інфографіка decentralization.gov.ua

Нагадаємо, 31 січня Уряд схвалив розпорядження № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Протягом першого тижня 99% ОТГ зробили перший крок до отримання земель у власність, підписавши меморандуми з Держгеокадастром.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!