Новини / Фінанси     24 квітня 2019 16:24

30 тис. євро або продукцію буде заражено: у Данії харчові компанії отримали листи з погрозами

Кілька данських компаній, що виробляють харчові продукти, отримали листи з погрозами і невідомим «небезпечним» порошком.

Про це повідомляє Європейська правда.

У листах з компаній вимагають викуп у розмірі 30 тис. євро, погрожуючи, що в разі відмови продукцію підприємств буде заражено. Поліція з’ясувала, що листи з «небезпечною речовиною» були відправлені з Бельгії. Правоохоронці проводять розслідування.

Читайте: У світі щороку від зараженої їжі вмирає 420 тис. людей. Новітні способи визначення безпечності продуктів

Найбільший у Європі переробник м’яса – «Данська корона» – підтвердив отримання таких листів. У компанії стверджують, що ні співробітникам, ні споживачам небезпека не загрожує.

Є інформація, що подібні листи були відправлені кільком виробникам харчових продуктів в інших європейських країнах.

Landlord раніше повідомляв про те, що на Кіровоградщині фермеру погрожували забрати врожай соняшника, якщо він не заплатить.

Технології        19 червня 2019 10:46

Географічні зазначення для продукції: що треба знати виробникам ІНФОГРАФІКА

Проект ЄС «Географічні зазначення в Україні» спільно з «U open EU» підготували інфографіку, яка ознайомлює агровиробників з перевагами географічних зазначень у назві продукції, наголошуючи, що це сприяє економічному інтересу до товару.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Geographical Indications in Ukraine.

Ресурс звертає увагу сільгоспвиробників, що географічні зазначення забезпечують захист товарів від недобросовісної конкуренції та є інструментом колективного просування традиційної продукції регіону.

Читайте: Серія агроконтрастів: посіви кукурудзи у США різко відстають від минулорічних

Виробникам продукції географічні зазначення дають такі переваги:

  • підтвердження високої якості, унікальності та традиційності продукції;
  • можливість збільшити обсяги збуту, вийти на нові ринки та підвищити конкурентоспроможність продукції;
  • демонстрація належності до преміум-сегменту;
  • захист від підробки.

Географічні зазначення можуть бути використані для більшості харчових продуктів та напоїв, зокрема для фруктів, овочів, меду, м’яса, вина, молочних продуктів тощо.

Landlord раніше повідомляв про те, що цього року Мінагрополітики спільно з проектом ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» розпочали впровадження в Одеській області системи винних та гастрономічних маршрутів з метою розвитку сільського туризму та агробізнесу на сільських територіях.

Поділися

Трейдинг        28 травня 2019 14:43

З листопада в Україні діятимуть нові правила імпорту продукції тваринництва. Що треба знати трейдерам

Харчові продукти тваринного походження, а також живих тварин, їхній репродуктивний матеріал, корми та низку інших продуктів, пов’язаних із тваринництвом, імпортуватимуть в Україну за новими правилами – з урахуванням вимог європейського законодавства та рекомендацій МЕБ.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Нові вимоги почнуть діяти з 24 листопада 2019 р. і поширюватимуться на ввезення в Україну:

  • живих тварин;
  • репродуктивного матеріалу тварин;
  • харчових продуктів тваринного походження;
  • кормів;
  • сіна, соломи;
  • побічних продуктів тваринного походження, продуктів їх оброблення, переробки.

Читайте: ООН оголошує початок Десятиліття сімейних фермерських господарств

Як відзначають у Міністерстві, в нових правилах «застосовуються принципи регіоналізації (зонування), компартменталізації та еквівалентності для цілей міжнародної торгівлі». Відповідний наказ Мінагрополітики № 553 оприлюднено 24 травня в Офіційному віснику України № 39 та внесено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів на сайті Мінюсту.

Про основні нововведення, передбачені цим наказом, Landlord повідомляв раніше.

Поділися

Трейдинг        15 травня 2019 08:53

В Україні запускають першу онлайн-платформу для просування продовольчої продукції

UFEB запускає ресурс, який відкриє українським виробникам продовольчих товарів нові можливості для пошуку ринків збуту своєї продукції за кордоном, – Ukrainian Food Platform. Це перша в Україні онлайн-платформа для презентації і просування харчових продуктів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Створюючи Ukrainian Food Platform, Рада з питань експорту продовольства (UFEB) ставила за мету налагодити пряму комунікацію між українськими виробниками продовольства та зарубіжними трейдерами.

Читайте: За крок до банкрутства: як рятували Агро-Регіон

Передбачається, що кожен виробник зможе представити на платформі свій асортимент, відправивши запит і необхідну інформацію. Ukrainian Food Platform презентуватиме харчові продукти у форматі 3D-зображення з докладним описом трьома мовами – англійською, китайською, арабською. Компаніям-членам UFEB надаватимуться для розміщення додаткові бонуси.

Ресурс офіційно презентуватимуть перед представниками українського АПК та ЗМІ на початку літа.

Landlord раніше повідомляв про те, що українські виробники продуктів харчування з успіхом відкривають нові ринки замість російського. Лише за рік Україна знайшла 85 нових країн збуту.  Країни Азії та Африки стають найбільшими споживачами агропродукції з України.

Поділися

Аналітика        07 травня 2019 12:56

В Євросоюзі щороку втрачається 20% виробленого продовольства

Європейська комісія наголошує про неприйнятність втрат продовольства, які в країнах ЄС становлять 20%, і пропонує запровадити методику моніторингу втрат, на підставі якої вживати заходів для їх зменшення.

Про це повідомляє Укрінформ.

Єврокомісія поставила своїм пріоритетним завданням запобігання втратам продовольчих продуктів, розробивши спільну для країн ЄС методику обліку цих втрат, що чітко визначає зміст терміну «харчові втрати».

 «Втрати продовольства неприйнятні у світі, де мільйони людей все ще потерпають від голоду і де природні ресурси, які є основою людського життя та добробуту, дедалі більше скорочуються», – наголосив Франс Тіммерманс, перший віце-президент Єврокомісії.

Читайте: У Північній Кореї 10 млн людей охопила криза продовольства – наслідки найгіршого за 10 років урожаю

Розроблена методика має назву «Делегований акт». Вона заснована на аналізі витрачання харчових продуктів на всіх стадіях – виробництва, транспортування, споживання та утилізації. Моніторування дасть змогу вживати заходів для зменшення втрат продовольства на всіх рівнях.

Передбачається, що на підставі цієї методології країни ЄС до 2020 р. створять свої моніторингові системи, і таким чином до середини 2022 р. Єврокомісія зможе отримувати узагальнену інформацію щодо втрат продовольчих продуктів у ЄС.

Landlord раніше повідомляв про те, як навчити дітей цінувати їжу й поважати фермерів, які її виробляють: 6 способів.

Поділися

Фінанси        03 травня 2019 15:18

Чай зберігали в тарі з-під яєць – на Кіровоградщині оштрафували харчове підприємство

На одному з підприємств Кіровоградщини під час планової перевірки виявили низку порушень вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів. Держпродспоживслужба області наклала на винуватця штраф у розмірі 41 730 грн та зобов’язала усунути порушення.

Про це повідомляє на своєму сайті Держпродспоживслужба.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели планове інспектування і на одному з підприємств зафіксували низку порушень технологічних процесів у кондитерському цеху, зокрема перехрещення сировини та готової продукції, зберігання суміші трав’яних чаїв у тарі з-під курячих яєць тощо.

Читайте: З великим бізнесом не спілкуються, як з колгоспом: Коломойський критикує Зеленського

За порушення гігієнічних вимог у виробництві та обігу харчових продуктів підприємство має сплатити штраф у розмірі 41 730 грн. Також фахівці Держпродспоживслужби області надали підприємству пропис щодо усунення виявлених порушень.

Landlord раніше повідомляв про те, що у світі щороку від зараженої їжі вмирає 420 тис. людей. ФАО інформує про новітні способи визначення безпечності продуктів.

Поділися
Показати ще