Кейси

Кейси     11.12.2018 14:57

Кейс: як в Україні заробити 6-8 тисяч євро на гектарі фундуку ВІДЕО

Будь-який фундук для українського клімату не підійде - потрібно вибирати районовані сорти. Перед висадкою саджанців ґрунт необхідно 1-2 роки підготовляти та висаджувати 4-5 тис саджанців на гектар.

Читати далі

Кейси     10.12.2018 11:08

Повернути 8 млн. Кейс Укрлендфармінга – IT-автоматизація та ефективна система телеметрії

Рівень крадіжокзнизився на 90%, а економії у використанні палива досягнуто на рівні 25%. Для цього треба було підключитися до бортових комп’ютерів техніки, використовувати мітки ідентифікації причіпного обладнання, ставити системи ідентифікації водіїв. Зупинилася навіть "обрабтка", коли паливо зливали з двигуна.

Читати далі

Кейси     10.12.2018 08:22

Кейс: польський фермер виготовляє біо-посуд з висівок ВІДЕО

У Польщі фермер започаткував виробництво еко-посуду з висівок пшениці. Аби створити екологічну тарілку - висівки стискають під пресом та обдають повітрям. Такий посуд міцний та розкладається протягом кількох годин. Його можна використовувати як добриво. 

Читати далі

Кейси     08.12.2018 12:00

Кейс: органічні кури, огірки та черв’яки. Фермер з Житомирщини відкрив еко-ферму ВІДЕО

У Житомирській області є еко-ферма під назвою "Дача", де господар вирощує органічних курей, черв'яків, малину, огірки та лохину. Черв'яків використовують для переробки відходів на чистий гумус. На всю  продукцію з ферми у власника є сертифікати, що підтверджують її органічність.  

Читати далі

Кейси     07.12.2018 18:44

5 порад фермеру, як відновити родючість ґрунту

До того як американський фермер перейшов на технологію no-till, ґрунт на його полі мав консистенцію борошна. Через 4 роки господарювання без оранки йому вдалося повністю відновити життєздатність землі.

Читати далі
Показати ще