Кейси

Кейси     15 лютого 2019 11:22

Кейс: На Вінничині чоловік варить олію з абрикоса, кокоса та малини ФОТО

Ігор Мудрик на Вінничині виготовляє олію сирого виробництва з несподіваних інгредієнтів – малини, льону, конопель, кокоса, кісточок абрикоса та розторопші. Для виробництва закупив кілька німецьких пресів та переобладнав приміщення, де раніше був магазин автозапчастин. Олію реалізовує в спеціалізованих вегетаріанських та екомагазинах у Києві, Вінниці, Одесі та Дніпрі.

Читати далі

Кейси     08 лютого 2019 10:22

Кейс: Активісти створили супермаркет некрасивих овочів ФОТО

У Німеччині 2016-го Ніколь Класкі створила супермаркет некрасивих овочів «THE GOOD FOOD». Власниця збирає у фермерів овочі та фрукти, які не підійшли під високі стандарти супермаркетів – у формі сердечок, курячих лапок, лущені тощо. Така продукція дешевша, тож магазин швидко набув популярності серед громадян.

Читати далі

Кейси     24 січня 2019 07:12

Кейс: фермер уперше в Україні висадив плантацію фісташок ФОТО

30-річний фермер Андрій Петков із села Броска, що на Одещині, чекає на перший в Україні врожай фісташок. Чоловік на 3,5 га висадив більше 3 тисяч саджанців екзотичної для вітчизняних земель культури. Крім фісташок фермер уже кілька років вирощує лохину та батат.

Читати далі

Кейси     23 січня 2019 15:20

Кейс: Гречаний мармелад, грильяж та рахат-лукум – українка робить цукерки з каші ФОТО

Мешканка Сум Оксана Мартим`янова започаткувала власний бренд HrechkaSweets, під яким продає унікальні солодощі з гречки. В асортименті – гречаний мармелад, грильяж та рахат-лукум.

Читати далі

Кейси     17 січня 2019 18:11

Кейс: Українець у підземній теплиці вирощує гігантські лимони

Фермер-аматор з Волині у теплиці, що вкопана на 2 метри під землю, вирощує гігантські лимони. Теплицю розташував у прямому сенсі під ногами, щоб зекономити на опаленні. Цілорічно температура повітря тут коливається біля 8 градусів за Цельсієм. У підземній теплиці крім лимонів вирощує апельсини, мандарини, лайми, цитрони, фінгерлайми. У майбутньому планує розвести кілька плантацій інжиру.

Читати далі
Показати ще