27 листопада 2018 14:33

Landlord Club


31 жовтня у столичному готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся Landlord Club.  На захід завітали представники близько 40 компаній з провідних аграрних країн. Спеціальними гостями на Landlord Club були Карен Браун, глобальний оглядач агроринків агентства Reuters, експерт з АПК Олександр Калиберда та керівник проекту IFC Хелен Фейрлемб. За підтримки компанії Syngenta на заході були обговорені тенденції виробництва і прогнози споживання аграрної продукції.

  • Вплив торгівельної війни між США та Китаєм, яка вилилася в перевиробництво сої у Штатах. Тож у наступному році очікується суттєве скорочення площ під сою. Її замінять злакові культури.
  • Кліматичні зміни в Україні виражаються в збільшенні площ для посіву кукурудзи та соняшнику. В цілому, кліматичні зони «мігрують» на північ.
  • Український агросектор потребує до 5 млрд доларів прямих інвестицій. Правда, експерти стримано оцінюють перспективу їхнього залучення.

На які тенденції наступного року звертали увагу провідні експерти, детальніше дізнайтесь у нашому матеріалі «Глобальні агротренди та місце України у 2019 році – про що говорили на Landlord Club».

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!