27 березня 2019 16:19

II-й щорічний Український агропромисловий і продовольчий форум


Вперше Український агропромисловий і продовольчий форму пройшов в кінці трваня 2018-го року в Амстердамі. Перший захід пройшов за підтримки Посольства України в Нідерландах та Українсько-нідерландської спільної ділової ради з її співголовами Олексієм Павленком і Хансом де Буром, за підтримки ING, FMO, юридичної фірми Evris, Immer Group, Credendo і компанії “Київстар”.

Перший форум швидко зарекомендував себе як головний форум для топ-менеджерів і зацікавлених сторін з двох країн – провідних світових експортерів і новаторів в галузі агропродовольчих товарів.

Форум підкреслює синергію, яка існує між двома основними сільськогосподарськими країнами. Понад 120 учасників з двох країн та країн-сусідів встановили безцінні ділові контакти в ході торішнього заходу.

Цього року форум буде проходити 28-го травня в Роттердамі, в готелі Mainport. Основна увага буде приділятися торгівлі, логістиці та інфраструктурі, а також таким ключовим темам, як фінансування, агротехнології, ринки зростання і експорт, динаміка торгівлі та інвестицій, органічне виробництво і просування вгору по ланцюжку створення вартості.

Ефективний і продуктивний 1-денний формат охоплює широкий спектр тем, включаючи фінансування та інвестиції, інновації й agtech, нові експортні ринки, корпоративні стратегії агрохолдингів, логістику та інфраструктуру.

Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися на сайті.