22 травня 2019 17:33

IBYS 2019


В яхт-клубі «Червона Калина» 30 травня – 1 червня відбудеться єдина в Україні спеціалізована демонстраційна виставка катерів і яхт IBYS 2019.

Спеціалізована демо-виставка катерів і яхт IBYS багато років об’єднує професіоналів яхтового бізнесу, любителів водно-моторної техніки та шанувальників активного відпочинку на воді. За попередніми оцінками, на IBYS 2019 буде представлено  понад 40 бортів.

Проект IBYS – це виставка, де можна познайомитися з потенційними партнерами і придбати останні моделі катерів і яхт.

Весняна виставка – це старт нового сезону: експоненти отримують можливість вигідно презентувати свою продукцію і оцінити її затребуваність на ринку, визначити перспективні канали збуту і знайти нових клієнтів, провести безліч прямих переговорів і укласти вигідні контракти за короткий термін.

За 3 дні роботи заходу всі бажаючі можуть особисто ознайомитися з новими моделями катерів і яхт, сучасними розробками в сфері яхтової індустрії, отримати від учасників ексклюзивні пропозиції та оформити замовлення прямо в яхт-клубі.

Учасники

На IBYS можна побачити все найкраще і нове зі світу яхтингу: від нестандартних дизайнерських рішень і технічного оснащення суден до круїзних турів і курсів підготовки шкіперів.               У виставці візьмуть участь компанії-постачальники іноземної водної техніки, українські виробники, яхт-клуби, профільні асоціації, ЗМІ. Провідні компанії-учасниці IBYS 2019: Kalyna Boats, Galeon Yachts, Marine Voyage, Grand Yachts, ARCADIA MARINE HOUSE, ORIYANA, BRP, Interlegal, Фарватер та інші.               Експоненти представлять моторні та вітрильні яхти, катери, електрочовни, електромотори, комплектуючі, обладнання, різнопланове спорядження та інші невід’ємні складові світу водно-моторної техніки. Відвідувачі зможуть не тільки ознайомитися з продукцією та послугами від топових гравців, але і отримати консультації кваліфікованих фахівців.Також будуть представлені дошки, SUP-борди, гідрокостюми, аксесуари.

Ділова програма

  • презентації яхт і катерів компаніями для преси і VIP- гостей;
  • тест-драйв яхт і катерів.

Проект IBYS – це не тільки виставка, де можна познайомитися з потенційними партнерами та придбати останні моделі катерів і яхт, але й:

– унікальна можливість для кожного приємно провести час на базі ресторанно-готельного комплексу та яхт-клубу «Червона Калина»;

– виставка-демонстрація, яка об’єднує не тільки виробників, постачальників і дистриб’юторів водної техніки, але і яхтсменів, членів яхт-клубів, ентузіастів і шанувальників активного відпочинку на воді.

Офіційне відкриття міжнародної виставки катерів і яхт IBYS 2019 відбудеться 30 травня о 12:00 в яхт-клубі «Червона Калина», парк Муромець (колишній парк Дружби Народів), пр-т Романа Шухевича 7, м. Київ).

Час роботи виставки 30 травня 1 червня з 11:00 до 19:00.

Детальніше про захід можна дізнатися на сайті, а також на сторінці у Facebook.