22 травня 2019 17:33

IBYS 2019


В яхт-клубі «Червона Калина» 30 травня – 1 червня відбудеться єдина в Україні спеціалізована демонстраційна виставка катерів і яхт IBYS 2019.

Спеціалізована демо-виставка катерів і яхт IBYS багато років об’єднує професіоналів яхтового бізнесу, любителів водно-моторної техніки та шанувальників активного відпочинку на воді. За попередніми оцінками, на IBYS 2019 буде представлено  понад 40 бортів.

Проект IBYS – це виставка, де можна познайомитися з потенційними партнерами і придбати останні моделі катерів і яхт.

Весняна виставка – це старт нового сезону: експоненти отримують можливість вигідно презентувати свою продукцію і оцінити її затребуваність на ринку, визначити перспективні канали збуту і знайти нових клієнтів, провести безліч прямих переговорів і укласти вигідні контракти за короткий термін.

За 3 дні роботи заходу всі бажаючі можуть особисто ознайомитися з новими моделями катерів і яхт, сучасними розробками в сфері яхтової індустрії, отримати від учасників ексклюзивні пропозиції та оформити замовлення прямо в яхт-клубі.

Учасники

На IBYS можна побачити все найкраще і нове зі світу яхтингу: від нестандартних дизайнерських рішень і технічного оснащення суден до круїзних турів і курсів підготовки шкіперів.               У виставці візьмуть участь компанії-постачальники іноземної водної техніки, українські виробники, яхт-клуби, профільні асоціації, ЗМІ. Провідні компанії-учасниці IBYS 2019: Kalyna Boats, Galeon Yachts, Marine Voyage, Grand Yachts, ARCADIA MARINE HOUSE, ORIYANA, BRP, Interlegal, Фарватер та інші.               Експоненти представлять моторні та вітрильні яхти, катери, електрочовни, електромотори, комплектуючі, обладнання, різнопланове спорядження та інші невід’ємні складові світу водно-моторної техніки. Відвідувачі зможуть не тільки ознайомитися з продукцією та послугами від топових гравців, але і отримати консультації кваліфікованих фахівців.Також будуть представлені дошки, SUP-борди, гідрокостюми, аксесуари.

Ділова програма

 • презентації яхт і катерів компаніями для преси і VIP- гостей;
 • тест-драйв яхт і катерів.

Проект IBYS – це не тільки виставка, де можна познайомитися з потенційними партнерами та придбати останні моделі катерів і яхт, але й:

– унікальна можливість для кожного приємно провести час на базі ресторанно-готельного комплексу та яхт-клубу «Червона Калина»;

– виставка-демонстрація, яка об’єднує не тільки виробників, постачальників і дистриб’юторів водної техніки, але і яхтсменів, членів яхт-клубів, ентузіастів і шанувальників активного відпочинку на воді.

Офіційне відкриття міжнародної виставки катерів і яхт IBYS 2019 відбудеться 30 травня о 12:00 в яхт-клубі «Червона Калина», парк Муромець (колишній парк Дружби Народів), пр-т Романа Шухевича 7, м. Київ).

Час роботи виставки 30 травня 1 червня з 11:00 до 19:00.

Детальніше про захід можна дізнатися на сайті, а також на сторінці у Facebook.

Кейси        16 години тому

40 сортів хурми: екзотичний сад фермера з Тернопільщини

Іван Мерлавський із Чорткова на Тернопільщині вирощує близько 40 сортів хурми. Перші саджанці цієї культури привіз із США 10 років тому. З них і почалася історія саду, де, крім хурми, сьогодні ростуть персики, абрикоси, ківі, лимони та нектарини. У планах фермера – посадити манго, авокадо, оливи.

Про це повідомляє ресурс tenews.org.ua.

Для Тернопільської області хурма – рослина нетипова, її батьківщиною вважають Китай, звідти вона поширилася в Східній Азії, далі – в Японії. Практично всі саджанці хурми Іван Мерлавський закупив у США. За словами фермера, вони морозостійкі – витримують до мінус 26 °С. Вага плодів досягає 200–250 г.

Читайте: Головне — не відхилятися від технології: як вирощують соняшник у господарстві Маяк

Латинська назва хурми, Diospyros, має грецьке походження й означає «їжа богів». Іван Мерлавський вважає, що з хурмою дуже мало клопоту: це рослина, яка не потребує особливого догляду.

Садівник розповів про особливості вирощування хурми:

 • Саджає дерева парами – чоловічої і жіночої статі. В основному плоди ростуть на жіночому дереві, проте є й гібридні сорти.
 • Для посадки хурми обирає сонячне місце, де немає протягів – за таких умов дерево буде швидко рости і розвиватися.
 • Після посадки хурму потрібно постійно поливати.
 • Підживлювати хурму слід дуже обережно, інакше дерево різко піде в ріст і не визріє деревина. Недаремно хурма добре росте на бідних ґрунтах.
 • Ґрунт і листя дерева радить посипати деревним попелом – найкраща профілактика від шкідників.
 • Низ горщиків завжди вистеляє шкаралупами волоських горіхів. Вони найкраще виконують функцію дренажу.
 • Висаджує хурму в торф або спеціальний ґрунт для цитрусових (чорнозем – не підходить).
 • Хурма зимує в підвалі в контейнерах. У сад її висаджує у травні. Саджанці, які вже плодоносять, зимують надворі, їхні стовбури фермер обмотує для утеплення.
 • Перекопує ґрунт навколо дерева: хурма любить спушену землю.

Урожай свого саду господар продає на місцевому ринку.

Із екзотичних фруктів пан Мерлавський також вирощує зізіфус, а в найближчій перспективі планує посадити манго, авокадо та оливи.

Landlord раніше повідомляв про те, як херсонський фермер Олександр Галич експериментує з нішевими культурами: в його саду ростуть хурма, мигдаль та 7 сортів кизилу.

Поділися

Рослинництво        22 години тому

Сівба, підживлення, обробіток: Анатолій Кибка поділився досвідом вирощування соняшника

«АПК Докучаєвські чорноземи» володіє земельним банком 13 000 га в Полтавській області, з них 2700 га відведено під соняшник. У господарстві напрацьована технологія вирощування цієї культури, й нинішній рік не виняток: від схеми не відхилялися.

Редакція Landlord у партнерстві з компанією «Сингента» продовжують спецпроєкт «Рентабельність соняшника». Його мета — наочно продемонструвати процес вирощування соняшника в Україні та оцінити його рентабельність.

Про особливості сівби соняшника та застосування технологій обробітку рослин розповів журналістам Landlord директор «АПК Докучаєвські чорноземи» Анатолій Кибка.

Особливості сівби

 • Цього року на підприємстві сіяли соняшник у 15­х числах квітня. Погодні умови сприяли проведенню посівних робіт у Полтавській області.
 • Глибина посіву насіння становила 4–5 см, густота — 4–5 насінин на погонний метр, ширина міжрядь — 70 см.
 • При сівбі вносили нітроамофоску NPK 16:16:16 із розрахунку 150 кг/га.

Читайте: Технології, препарати та результат: яку квітку отримали учасники проекту Рентабельність соняшника

Технології

 • При класичній технології вирощування соняшника ґрунтові гербіциди добре стримали бур’яни, і лише на незначній площі довелося провести міжрядний обробіток.
 • Насіння соняшника в господарстві було протруєне препаратом Круїзер® 350 FS, тому шкідники, зокрема піщаний мідляк, не викликали хвилювань.
 • У досходовий період під класичний соняшник вносили гербіцид Гезагард з нормою витрати 2,5 л на 1 га.
 • При застосуванні виробничих систем Clearfield® та Clearfield® Plus використовували оригінальні гербіциди імідазолінової групи. Ефективністю гербіцидів у господарстві задоволені.
 • У процесі вегетації рослин проводили позакореневе підживлення бором.

 «Ми працювали з різними ґрунтовими гербіцидами, знаємо, які краще працюють у посуху, які гірше. Якщо ми маємо таку технологію, що дає нам великий врожай, навіщо щось змінювати? Але, звичайно, дивимося та тестуємо нові технології, гібриди», — прокоментував Анатолій Кибка.

Нагадаємо, що у спецпроєкті «Рентабельність соняшника», який Landlord реалізує в партнерстві з компанією «Сингента», ви можете наочно ознайомитися з процесом вирощування соняшника в Україні та оцінити його рентабельність.

Поділися

Політика        24 години тому

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні аграрії! Вітаємо вас з Днем Незалежності України! Бажаємо жити і працювати у вільній, заможній, незалежній державі. Миру, добра і добробуту вашим родинам!   

Низький уклін за вашу невтомну працю, яка примножує досягнення України!

З глибокою повагою
редакція Landlord

Поділися

Трейдинг        23 серпня 2019 14:42

Україна потіснила США в експорті кукурудзи до Китаю

Україна стала найбільшим постачальником кукурудзи до КНР. Очікується, що у 2018–2019 маркетинговому році поставки української кукурудзи до Китаю досягнуть 4 млн т і становитимуть понад 80% від загального обсягу китайського імпорту.

Про це повідомляє Голос Америки.

Кількома роками раніше США забезпечували майже 100% китайського імпорту кукурудзи, поставляючи до КНР близько 5 млн т. В умовах торгової війни між Вашингтоном та Пекіном експорт зернової із США до Китаю різко знизився, зокрема у 2017–2018 МР США поставили лише 0,3 млн т, або менше 10% китайського імпорту.

Читайте: Зміна клімату дозволяє Україні забезпечити себе рисом – Шеремета

«Торгова війна з Китаєм перешкоджає доступу на ринки для США, – написала на своїй сторінці у Твіттер конгресвумен від штату Іллінойс Робін Келлі. – Велика частина кукурудзи надходила до Китаю з Іллінойса, до того, як провальна торговельна війна Трампа вбила наш доступ до ринків».

Американське видання Successful Farming відзначає, що ще до торгової війни Китай почав переходити на інших постачальників кукурудзи, переважно на Україну, і цьогоріч Україна стала найбільшим постачальником кукурудзи до КНР.

«Гарний очікуваний урожай в Україні не компенсує різке падіння виробництва в США в 2019–2020 роках, але в довгостроковій перспективі, загроза того, що Україна стане ключовим експортером кукурудзи, продовжує зростати», – відзначає Successful Farming.

Однак видання зауважує, що темпи зростання виробництва кукурудзи в Україні можуть сповільнитися. Нині середня врожайність кукурудзи в Україні становить 7–7,8 млн т/га (на 60% вища, ніж десятиліття тому), досягнувши рівня ЄС. Щоб помітно підвищити врожайність, українські фермери мають вдатися до використання біотехнологічних / генетично модифікованих культур, що наразі в Україні заборонено.

Landlord раніше повідомляв про те, що прогноз урожаю кукурудзи в Україні підвищено до ​​нового рекорду – 36,5 млн т

Поділися

Як живе іноземний фермер        23 серпня 2019 14:02

Грунтові черв’яки та поживні залишки: угорський фермер Такаша розкрив секрет високої врожайності

Угорський фермер Дьюла Такаш завдяки значним компенсаціям вирішив переорієнтувати своє господарство, зосередившись виключно на рослинницті. Нині він культивує пшеницю, кукурудзу та ріпак і завжди отримує гарні врожаї. Задля досяжності високих показників врожайності Такаш використовує передову техніку, застосовує нульовий обробіток землі та за допомогою засобу BactoFil стимулює розвиток ґрунтових черв’яків.

Поділися
Показати ще