31 січня 2019 10:49

Агрологістика 2019


18 лютого в Києві відбудеться друга щорічна конференція Агрологістика 2019.

Агрологістика 2019 – спрямована на пошук рішень в забезпеченні якісної транспортної логістики зернових та олійних культур.

Напрямки транспортування: вивіз врожаю з поля на тік чи елеватор, внутрішні перевезення для зберігання продукції чи переробки, контейнерне транспортування на український ринок чи на експорт.

Конференція буде актуальною для агровиробників і транспортно-експедиційних компаній.

На конференції будуть розглядатись такі основні питання:

  • – автомобільні перевезення;
  • – ЖД перевезення;
  • – безпека перевезень;
  • – оптимізація витрат на логістику і збільшення ефективності перевезень.

Мета заходу – зібрати аграріїв та представників логістичних компаній на одній арені з метою обговорити шляхи оптимізації перевезень зернових і олійних культур.

Основні інформаційні блоки – автомобільні перевезення, залізнодорожні перевезення та річкові перевезення.

Автомобільні перевезення залишаються швидким і найбільш доступним видом транспортування. Проте, даний вид транспортування практикується на відносно невеликі дистанції. Здебільшого – до 200 км. Ціни на зернові включають в собі високу вартість автоперевезення. Тому, аграрії отримують менші прибутки. На конференції будемо говорити про те, як зменшити витрати на автомобільні перевезення агропродукції та оптимізувати рух вантажівок.

З представниками Укрзалізниці будуть обговорюватись питання оновлення парку вагонів, швидкості їх подачі та оптимізації роботи.

Річкові перевезення в структурі аграрних перевезень займають лише декілька відсотків. Україна потребує великих інвестицій для того, щоб привести річку Дніпро в порядок, розчистити замулені ділянки, побудувати відповідну інфраструктуру. Але дані інвестиції могли б вирішити ті нагальні проблеми у агрологістиці, що є актуальними на сьогоднішній день.

Конференція Агрологістика 2019

Дата: 18 лютого 2019 р.;

Тривалість: 10:00 – 17:00;

Місце зустрічі: Готель Alfavito, вул. Предславинська, 35Д, м. Київ (м. Палац Україна)

Контакти організаторів: +380979006327, info@oleynik.company

Детальніше із заходом можна ознайомитися за посиланням.