Агролайф / Гумор     01 травня 2019 14:37

Селфі року: горила кумедно позує на камеру

Працівник національного парку Вірунга в Демократичній Республіці Конго виклав у мережу селфі з двома горилами. На фото тварини позують точнісінько, як люди: прямо стоять на задніх лапах, заклавши передні лапи за спину.

Про це повідомляє ресурс Вuro.

«Ще один день в офісі», – підписав фотографію її автор Матьє Шамаву.

Батьки цих горил були вбиті браконьєрами ще в липні 2007 року. Відтоді опіку над ними взяв на себе розплідник у Вірунга, де і виросли мавпи. За ці роки вони навчилися копіювати людей, які про них піклуються, що дуже тішить працівників розплідника, а відтепер і інтернет-аудиторію.

Читайте: Сазани, равлики, вівці, сири: 33 львівських фермери об’єдналися задля розвитку бізнесу

Фотографією з горилами вже поділилися понад 20 тисяч користувачів. Це стало приводом поговорити про небезпеки для цих тварин, які перебувають на межі вимирання. Головними загрозами для горил є руйнування їх природного місця існування і браконьєрство.

Landlord раніше повідомляв про те, що Національна поліція Перу та організації зоозахисників влаштували рейд в Порту-Алегрі, щоб врятувати диких тварин, яких місцеве населення тримало в полоні, використовуючи для так званого сільського туризму. Тварин змушували позувати туристам для селфі.