Агролайф / ВІДЕО    07 грудня 2018 11:31

Рейтинг велетнів: топ-3 найбільших гарбузів у світі

Гарбузи-гіганти виросли у Бельгії, США та Північній Каліфорнії. Найбільший гарбуз у світі важив 1191 кілограмів, у Європі - 1008. Виростив обидва овочі бельгієць Матіс Віллемійнс. У США цьогоріч гарбузом-рекордсменом став 1146-кілограмовий велетень.

1.Найбільший гарбуз у світі у 2016 році виростив бельгієць Матіс Віллемійнс. Вага овочу склала 1191 кілограм. Цікаво, що у 2017 році Матіс теж виростив гігантський гарбуз, але він важив трохи менше – 1008 кг. Це не завадило овочу стати найбільшим гарбузом Европи.

2. США. 2018 рік. Вага гарбуза – 1146 кілограмів. Величезний овоч виростив Стів Геддес, мешканець Нью-Гемпшера. Цей гарбуз став найбільшим у історії країни. Чоловік отримав грошовий приз Дірфілдського ярмарку – $ 6 тис.

3. Північна Каліфорнія. 2018 рік. На щорічному конкурсі гарбузів-велетнів переміг овоч вагою 984 кілограми. Гарбуза-гіганта виростив пілот з Орегони.

Читайте: Овочі для безхатченків: як в США борються з авітамінозом

В Україні цьогоріч найбільшим гарбузом став овоч вагою 43,5 кілограма. Виростив українського гіганта Валерій Помазан  з селища Кожанка Київської області. Конкурс проводився на виставці Agroexpo, що відбулася наприкінці вересня у Кропивницькому.

Як повідомляв LANDLORD, в Україні гарбузів-гігантів, які б важили сотні кілограмів, поки що фермерам виростити не вдається через не дуже сприятливі для цього кліматичні умови.

Фото: kr.depo.ua, Meduza, vesti.dp.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...