Агролайф    17 травня 2018 14:31

Новий Renault Duster допоможе фермеру і працювати, і відпочивати


Кросовер із позашляховими якостями Renault Duster не перший рік користується прихильністю українських аграріїв. Цей автомобіль цінують господарі невеликих фермерських господарств та менеджери середньої ланки в агрохолдингах за його вдале співвідношення ціни, якості та можливостей. На ньому можна дістатися найвіддаленішого поля будь-якими калюжами, ямами та горбочками. А після цього з комфортом приїхати на нараду до керівництва чи на ділову зустріч.

Нові можливості

За час свого існування Duster пережив декілька оновлень. І кожного разу він набував більше можливостей, втілював цікаві конструкторські рішення, покращував споживчі якості.

З квітня 2018 року шанувальники моделі можуть придбати останню версію цього позашляховика в Україні. При розробці нового Renault Duster особливу увагу дизайнери та інженери приділили інтер’єру та обладнанню, щоб поїздки та робота на автомобілі стали більш комфортними. У новому Renault Duster поліпшена шумоізоляція кузова, що особливо сподобається тим, хто більшість робочого часу проводить у машині. Одна з найочікуваніших новацій – заміна гідропідсилювача керма на електропідсилювач. Це принципово полегшить керування автомобілем в умовах бездоріжжя. Навіть така люксова опція, як безключовий доступ до салону й можливість запуску двигуна за допомогою кнопки START/STOP, стане у пригоді аграрію, бо під час весняно-польових робіт або жнив двох рук йому буквально не вистачає.

Посилити позашляхові якості нового Renault Duster допоможе ряд додаткового обладнання, що здатне полегшити експлуатацію на складних ділянках. Зокрема, multi-view камера дозволяє відстежувати простір навколо автомобіля під час виконання маневрів і при паркуванні. Коли на маленькому клаптику землі стоять трактор, вантажівка, сівалка, механізатори, водії, протиснутися між ними та не зачепити без камери дуже складно. Також у новому Renault Duster встановлені системи контролю руху при спуску (HDC1), моніторингу тиску в шинах (TPMS2). Монітор 4х4 (для версій із повним приводом) призначений для огляду положення та орієнтації автомобіля у просторі й відображення на дисплеї кутів нахилу, крену і компаса. Усі ці можливості роблять з автомобіля справжнього короля бездоріжжя.

Стильний вигляд

Ефектно виглядати після робочого дня або на відповідальній зустрічі допоможуть сучасні дизайнерські рішення. Новий Duster виглядає більш стильним та міцним завдяки виразним рисам абсолютно нового кузова, а також не-стандартним колірним рішенням. Висока лінія вікон, широко розташовані масивні фари у фірмовому С-дизайні та нова хромована решітка радіатора надають його зовнішньому вигляду спортивного характеру і підкреслюють динаміку. При цьому новий Renault Duster зберіг свої колишні компактні розміри та пропорції, кути в’їзду та з’їзду, підвіску й стійку платформу.

Вартість нового Renault Duster стартує від 424 810 гривень і варіює залежно від обраної версії та набору опційного обладнання. Він буде доступний або з бензиновим двигуном 1,6 SCe потужністю 115 к. с., або з дизельним двигуном 1,5 dCi потужністю 110 к. с. На вибір клієнта механічна 5- і 6-ступінчаста коробка передач (МКП-5/МКП-6) з переднім і повним приводом, а також роботизована 6-ступінчаста коробка передач із подвійним зчепленням (EDC-6) з переднім приводом.

ТЕКСТ: АНДРІЙ ПЕТРОВ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...