Агролайф    13 серпня 2018 12:05

На преміальному позашляховику Toyota до «Зозулі»


Для Toyota Land Cruiser 200 не існує нездоланних перешкод та недосяжних цілей. Ще вчора ми, прямуючи маршрутом нашої чергової експедиції, були в Київській області, а сьогодні – вже поблизу Умані, за 200 з гаком кілометрів від Києва. Потужний двигун та неперевершений комфорт – на цьому преміальному позашляховику кожна подорож перетворюється на задоволення.

Без втоми та з задоволенням працює й наш черговий герой. Сергій Зозуля створив фермерське господарство «Зозуля» в 1998 році. Сьогодні воно являє собою приклад індустріального підприємства з високим рівнем механізації та чітко вибудованою вертикаллю. Спеціалізація – рослинництво. Вирощують кукурудзу, соняшник тощо.

На подвір’ї господарства ми в першу ж мить бачимо Toyota Hilux. «Цей пікап вже вісім років служить мені вірою й правдою, – розповідає Сергій. – Вивезти на поле добрива чи то засоби захисту рослин – ця машина впорається з будь-яким завданням. Справжня робоча конячка».

Сергію, а що скажете про Land Cruiser 200? «Для мене цей позашляховик, як то кажуть, «парадно-вихідна» машина, – каже очільник ФГ «Зозуля». – І в цій якості я можу дати їй коротку та вичерпну характеристику: ідеал!»

Докладніше про експедицію читайте в наступному випуску журналу LANDLORD.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...