Агролайф    05 листопада 2019 17:20

Курйози в агро: фермер випадково купив тисячу курей за $1,5

Дрібний фермер Стів Морроу з Гамільтона, Нова Зеландія, випадково купив тисячу курей, заплативши за них лише півтора долара. Проте його ферма замала для такого стада, тож підприємець звернувся до притулку для тварин, аби знайти птахам нового господаря.

Про це повідомляє НВ.

Сталося курйозне непорозуміння: Стів Морроу неправильно сприйняв оголошення на аукціоні в інтернет-магазині Trade Me, в якому повідомлялося, що ферма з міста Мессі, у зв’язку з терміновим закриттям, продає тисячу курей. За початкову ціну пропонувалося $1,5.

Читайте: Українцям представили тизер серіалу про фермерів

Фермер подумав, що це вартість однієї курки і зробив ставку. А наступного дня він дізнався, що переміг на аукціоні і що це була ціна за всю тисячу птахів. Насправді в оголошенні про це згадувалося кілька разів, та переможець аукціону прочитав текст неуважно.

Оскільки Стів Морроу належить до дрібних фермерів, тримати таке стадо він не в змозі. Курей він забрав лише тому, що не хотів, щоб їх убили. Тож тепер горе-підприємець звернувся до притулку для тварин, аби десь прилаштувати цих птахів через соцмережі. Собі він залишає тільки два десятки.

Як зазначає видання, на 700 курей уже знайшлися охочі. Лишилося знайти господаря для 280.

Landlord раніше повідомляв про те, що у Франції півень Моріс виграв суд: 150 тисяч французів підписали петицію на його підтримку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...