Агролайф / LOL     14 лютого 2020 15:37

Хочеш вийти за мене: пропозиція фермера одружитися потрапила на Google Maps

Фермер з Німеччини висадив на власному полі кукурудзу так, щоб вийшов надпис "Хочеш вийти за мене?". Пропозицію кохана чоловіка побачила з безпілотника й одразу погодилася.

В Германії 32-річний фермер Стефан Шварц зробив своїй коханій незвичну пропозицію одружитися.  Жест чоловіка потрапив на Google Maps та сторінки відомих у світі журналів та газет, повідомляє apostrophe.ua.

Щоб реалізувати свій задум, фермеру знадобився комбайн та величезне поле. Задовго до дня, коли планував зробити пропозицію, чоловік висадив на одному зі своїх полів кукурудзу так, щоб між посівами були зазори, які, коли врожай виріс, склалися у питання «Хочеш вийти за мене?».

Читайте: Як зберегти родючість ґрунтів: кейс американського фермера Гейба Брауна

Коли настав час для освідчення, Шварц запропонував коханій політати над полями на безпілотнику. Дівчина не одразу звернула увагу на напис – не надто високо вони піднялися, аби його було чітко видно. Та коли побачила, одразу відповіла «так».

Надпис Стефана потрапив у кадр супутника Google Maps – тож, тепер його можна побачити у додатку (місто Гуттенберг, Німеччина).

Як повідомляв LANDLORD, італієць намалював коронавірус трактором. Образ смертельного ворога людства фермер і художник зобразив у вигляді китайського ієрогліфа.

Фото: nypost.com

Читайте також