Агролайф    24 червня 2016 11:37

China town


Долгое время модная индустрия не обращала внимания на китайский феномен, но в этом сезоне ведущие Китайские мотивы появились в коллекциях итальянских грандов

Туфли Santoni
Еще один знаменитый итальянец, владелец бренда Santoni Джузеппе Сантони, в этом сезоне также отдает дань китайскому наследию. В его коллекции — туфли на шнурках, выполненные из роскошной крокодиловой кожи в изысканных оттенках синего цвета, напоминающих коллекционный фарфор. Шнурки из атласа дополняют эту модель, созданную для мужчин, которые находятся в постоянном поиске интересного и оригинального образа.

Santoni _

Santoni

Смокинг Etro
Одна из самых знаковых моделей сезона от знаменитого итальянского модного дома Etro и дизайнера Кина Этро — смокинг бледного розового оттенка с узорами, вдохновленными китайской культурой. Модельер предлагает сильным мира сего комбинировать вещи в восточном стиле с классическими предметами гардероба. Этот роскошный смокинг будет прекрасно сочетаться с темно‑синими брюками slim fit и шелковой рубашкой. Будь то светский прием или вечеринка на яхте, комплект не оставит своего владельца без внимания.

etro-printed-jackets-161u1g92941230651-31

ETRO

Сникерсы Dolce & Gabbana
Доменико Дольче и Стефано Габбана в этом году однозначно увлеклись изучением Китая. Их аксессуарная коллекция вся украшена потрясающими акварельными принтами с бамбуком и птицами. Эти сникерсы — лучшая пара для сдержанного темно‑синего денима.

gucci 6

Gucci

Платок Bottega Veneta
Наверное, одно из самых оригинальных решений весеннего сезона — использование платка или легкого длинного шарфа вместо галстука. Законодателями такого модного приема считаются азиатские модники, а первым среди европейских дизайнеров его начал использовать креативный директор дома Burberry Кристофер Бэйли. Но все‑таки наш выбор — аксессуарный хит из новой коллекции Bottega Veneta, шарф из ультралегкой шерсти с эффектом омбре. Попробуйте носить навыпуск со смокингом или пиджаком на одну пуговицу.

bottega veneta 2

Bottega veneta

Холдер Bottega Veneta
Кейс для документов, по мнению дизайнера Bottega Veneta Томаса Майера, должен быть не только практичным, но и трендовым аксессуаром. Именно поэтому для изысканных бизнесменов он создал удобный холдер на молнии с фирменным плетением Intrecciato в трех оттенках синего.

bottega veneta
Галстук Tom Ford
Идеолог современного стиля денди, американский модельер Том Форд предлагает этой весной сменить привычные галстуки в классических цветах на яркие аксессуары. Хит коллекции Tom Ford — галстук из шелка шириной 9,5 см голубого цвета.

tom ford

 

Агролайф        03 вересня 2018 09:27

Аграрні історії успіху разом з Toyota

За час аграрних історій успіху Landlord разом із Toyota, ми здолали більше 1700 км Україною та дослідили діяльність взірцевих фермерських господарств. Власники успішних підприємств розповідають нам свої секрети успіху та випробовують машини Toyota.
 

Поділися

Агролайф        13 серпня 2018 12:05

На преміальному позашляховику Toyota до «Зозулі»

Для Toyota Land Cruiser 200 не існує нездоланних перешкод та недосяжних цілей. Ще вчора ми, прямуючи маршрутом нашої чергової експедиції, були в Київській області, а сьогодні – вже поблизу Умані, за 200 з гаком кілометрів від Києва. Потужний двигун та неперевершений комфорт – на цьому преміальному позашляховику кожна подорож перетворюється на задоволення.

Без втоми та з задоволенням працює й наш черговий герой. Сергій Зозуля створив фермерське господарство «Зозуля» в 1998 році. Сьогодні воно являє собою приклад індустріального підприємства з високим рівнем механізації та чітко вибудованою вертикаллю. Спеціалізація – рослинництво. Вирощують кукурудзу, соняшник тощо.

На подвір’ї господарства ми в першу ж мить бачимо Toyota Hilux. «Цей пікап вже вісім років служить мені вірою й правдою, – розповідає Сергій. – Вивезти на поле добрива чи то засоби захисту рослин – ця машина впорається з будь-яким завданням. Справжня робоча конячка».

Сергію, а що скажете про Land Cruiser 200? «Для мене цей позашляховик, як то кажуть, «парадно-вихідна» машина, – каже очільник ФГ «Зозуля». – І в цій якості я можу дати їй коротку та вичерпну характеристику: ідеал!»

Докладніше про експедицію читайте в наступному випуску журналу LANDLORD.

Поділися

Агролайф        10 серпня 2018 14:50

Land Cruiser 200 на козячій фермі

Нова експедиція журналу LANDLORD! За партнерства компанії Toyota ми завітали до фермерів, які власним прикладом доводять, що навіть відносно невелике аграрне підприємство може бути успішним та ефективним. Таким же прикладом успішності є преміальний позашляховик Land Cruiser 200, який на час експедиції став нашим робочим транспортом.

Перший герой – Василь Цвик, засновник господарства «Тетяна 2011». Вже декілька років він займається козівництвом і за цей час створив справжній бренд. Під торговою маркою Zinka тут виробляють широку гаму продуктів з козиного молока – від власне молока й кефіру до йогуртів та сирів. А ще раніше, рівно десять років тому, розпочався «роман» Василя з Тойотою: з 2008 року він їздить виключно на автомобілях цієї марки та спорідненого бренду Lexus. Не дивно, що Land Cruiser 200 викликав у фермера жвавий інтерес. «Велич, потужність та незрівняний комфорт» , – ось перші враження Василя Цвика про автівку.

Докладніше про експедицію читайте в наступному випуску журналу LANDLORD.

Поділися

Агролайф        08 червня 2018 18:04

LANDLORD завітав до ефективних та успішних аграріїв на пікапі Toyota Hilux

У сільському господарстві немає місця дилетантам. Більшість фермерів пройшли багаторічний шлях ще з радянських часів. Деякі прийшли до сільського господарства з інших галузей і втілювали в ньому свій багатогранний досвід. Але успіху досягли лише кращі з кращих. Ринковий відбір швидко відсіяв усіх, хто не зміг чи не захотів впустити землю до власного серця, злитися з нею та перетворити на члена своєї родини, ставлячись до неї як до коханої дитини.

Те саме можна сказати й про автомобілі, які служать фермерам у їх важкій щоденній праці. У вітчизняному аграрному секторі намагалися закріпитися різноманітні бренди, але залишилися, завоювавши довіру та повагу, лічені одиниці. Toyota – саме така марка, тож не дивно, що партнером і помічником у нашій черговій експедиції ми обрали одну з її автівок. А саме – повнопривідний пікап Hilux із турбодизелем, який поєднує великі позашляхові можливості, пристосованість до аграрних потреб та комфорт на рівні легковика бізнес‑класу.

Цього разу Hilux доправив нашу команду до фермерського господарства «Україна», де сповідують нульовий обробіток ґрунту, до комбінату «Тепличний», на якому вирощують помідори та огірки за голландською та ізраїльською технологіями, та до компанії «АгроРось», яка відома своїм високопродуктивним посівним матеріалом зарубіжної та вітчизняної селекції. Кожному з цих підприємств на сторінках Landlord присвячені ще й окремі докладні матеріали.

Бути надійним помічником

Останні 20 км до села Стара Прилука на Вінниччині, де розташувалося фермерське господарство «Україна», могли стати найважчими на нашому 300‑кілометровому шляху з Києва, який до цього моменту здавався легкою прогулянкою. Спочатку по широкому і гладенькому як стіл шосе до Житомира, а потім вузенькими, але чепурними дорогами у напрямку Вінниці… Аж раптом у променях ранішнього сонця перед очима постала звивиста смужка подзьобаного асфальту, яку лише формально можна було назвати дорогою. Яма на ямі, а рівні її ділянки насправді нагадували пральну дошку – просто‑таки нескінченна низка дрібних хвиль асфальту, що негайно змусило міцніше взятися за кермо. На звичайному легковику їзда по такій «дорозі» виснажила б дуже швидко, але Hilux мчав наче на крилах, сумлінно поглинаючи нерівності та максимально ізолюючи пасажирів від тряски.

Заступник голови фермерського господарства «Україна» Віктор Губрій зустрічає нас у кабінеті, на час приїзду об 11:00 його робочий день триває вже декілька годин.

«У майбутньому, можливо, дійдуть руки й до тієї дороги, – каже він на розповідь про нашу подорож. – Поки що силами фермерського господарства «Україна» були відремонтовані дороги по всіх вулицях села Стара Прилука».

Така дієва учать у справах громади варта поваги. Як і прихильність до системи нульового обробітку ґрунту, або технології No‑Till. У господарстві її використовують вже декілька років, це дозволяє зменшити витрати на передпосівну обробку ґрунту при одночасному підвищенні ефективності самого процесу. Одна з основних культур, які вирощує господарство, – кукурудза, майже 100% якої тут переробляють власними силами на крупу. А в найближчих планах – поглиблення переробки: у господарстві з кукурудзи будуть виробляти крохмаль, глютен, глюкозу, мальтозу. За 25 років існування фермерське господарство «Україна» розрослося до значних масштабів: землю обробляють у 14 селах, маючи на даний момент близько 9300 га. У господарстві йдуть шляхом безупинного розвитку, кожного року освоюючи нові технології та збільшуючи глибину переробки. У цьому процесі важливу роль відіграє сучасна ефективна техніка, починаючи від тракторів, сівалок і комбайнів та закінчуючи вантажівками та легковими автомобілями. Робоча автівка Віктора Губрія – сучасний японський позашляховик із кузовом універсал, але наразі фермер підшукує йому на заміну більш функціональний автомобіль. Пікап? «Чом би й ні, – вголос розмірковує Віктор. – Я давно придивляюся до таких автівок, бо вважаю, що ідеальний автомобіль для фермера обов’язково має бути з відкритим кузовом. Випробуємо Hilux на універсальність?»

Авжеж! І вже за 10 хвилин у його кузові опиняється декілька мішків із мікрогранульованими добривами, які ми перевозимо зі складу до механізованої станції, звідки вони потраплять безпосередньо до поля. Відкритий кузов надає доступ до вантажу з усіх сторін, відсутні жорсткі обмеження по висоті вантажу, що перевозиться. Фермеру це дозволяє вивезти насіння, запчастини або масла чи добрива, як у нашому випадку. А завдяки відкидному задньому борту (у Hilux допустиме навантаження на нього становить 200 кг) з’являється можливість перевозити негабаритні вантажі великої довжини.

«Toyota Hilux – комфортний, динамічний і зручний у керуванні автомобіль, – ділиться першими враженнями Віктор. – Відчувається, що він добротно зроблений. А завдяки вантажній платформі можливості його використання значно розширюються». До того ж у Hilux поєднуються доступність і надійність, що за співвідношенням ціна/якість робить його одним із найпривабливіших повнопривідних пікапів на українському ринку.  І, звичайно, підвищена прохідність,  яка стає надважливою в умовах пересування по ріллі. Та й у, здавалося б, звичайних умовах вона теж не буде зайвою – у цьому ми пересвідчилися на шляху до фермерського господарства «Україна». «Для аграрія автомобіль повинен бути надійним помічником, – каже Віктор. – У Toyota Hilux для цього є все необхідне: вражаюча прохідність, комфортний салон і велика вантажна платформа».

Комфорт для плідної праці

Лейтмотивом нашої подорожі до славнозвісного комбінату «Тепличний» став комфорт. Це поняття може мати багато сенсів, і можливість більшу частину року отримувати до столу вирощені без хімікатів свіжі помідори та огірки – це теж комфорт. Комфорт здорового життя.

Комбінат «Тепличний», що є одним із найбільших вітчизняних підприємств із вирощування овочів у закритому ґрунті, базується у селищі міського типу Калинівка Броварського району. Від центру Києва – всього зо три десятки кілометрів, що за столичними мірками не є суттєвою відстанню. Але у перші ж хвилини перебування тут виникає враження, що опинився в іншій країні. На площі майже 50 га вишикувалися численні довжелезні теплиці зі скла та заліза з охайними зеленими алеями поміж ними, а на паркувальних майданчиках біля сортувальних та складських цехів сила‑силенна велосипедів. Ну чиста Голландія!

«Так, Голландія теж, – посміхається заступник голови правління комбінату Євгеній Чернишенко. – Ми вирощуємо овочі як за голландською, так і за ізраїльською технологією».

За допомогою найсучаснішого обладнання тут досягають врожайності помідорів за сезон більше 60 кг із квадратного метра. І які це помідори! За кольором, запахом і смаком вони як домашні. У теплицях встановлено обладнання для зволоження повітря й крапельного поливу рослин з одночасною їх підгодівлею, працює обладнання для обігріву та комп’ютерна регуляція мікроклімату. Для запилення помідорів використовують джмелів, а огірків – бджіл.

У справах комбінату Євгеній Чернишенко багато часу проводить у роз’їздах, головним чином – на задньому сидінні, доручаючи керування автомобілем водію. Тим не менш він із великою цікавістю випробував Hilux за кермом.

«Коли багато справ та обмаль часу, комфорт стає надважливим, – каже Євгеній. – За цим критерієм Toyota Hilux можна вважати взірцем у своєму класі. Комфорт проявляється в усьому: потужний двигун дарує впевненість на трасі незалежно від типу покриття під колесами, а його затишний салон – немов у легковика бізнес‑класу. Це тим дивовижніше, що перед нами пікап, робоча конячка».

Незважаючи на утилітарну сутність, Toyota Hilux за комфортом дасть фору багатьом легковим автівкам. Сучасний ефективний турбодизель 2.4 D‑4D видає 150 к. с. та аж 400 Нм – з таким потенціалом для автомобіля майже не існує нездійсненних завдань. До кузова можна закинути до 750 кг вантажу, до того ж машина здатна буксирувати причеп повною масою до 3200 кг. Повний привід водій вмикає лише за потреби, що дозволяє зменшити навантаження на вузли трансмісії та економити паливо: паспортна витрата у міському циклі становить менше 10 л/100 км. А перелік електронних помічників вражає: система допомоги при рушанні під гору та спусканні з гори, система курсової стійкості, круїз‑контроль, система стабілізації причепа тощо.

«За молодих років мені неодноразово доводилося бувати за кермом вітчизняної «Таврії» з причепом, під зав’язку навантаженим овочами, долати по декілька сотень кілометрів без перепочинку. Це було нелегко, – ділиться спогадами Євгеній. – Якби в той час у мене була можливість пересісти на таку автівку, як Toyota Hilux, я був би найщасливішим бізнесменом».

Універсальний солдат

Вимірювати щастя можна різним чином. Наприклад, для Петра Євича, власника компанії «АгроРось» із Корсуня‑Шевченківського, воно полягає у вмінні досягати успіху в такому нестабільному та складному бізнесі, як дистрибуція посівного матеріалу та засобів захисту рослин. Євич – один із небагатьох представників вітчизняного аграрного ринку, котрому це вдається вже протягом тривалого часу.

«З моменту заснування в 1994 році компанія зосереджена на обслуговуванні інтересів аграрного бізнесу, – розповідає Петро Євич. – Ми поставляємо якісний посівний матеріал та дієві засоби захисту рослин, допомагаючи компаніям, зайнятим у рослинництві, підвищувати ефективність обробітку ґрунту». Штат підприємства налічує близько 300 працівників, для виробництва насіння вона орендує 5000 га. Під час посівної кампанії робочий день керівника «АгроРосі» починається на сході сонця і нерідко закінчується опівночі. Важлива частина щоденного розпорядку – виїзд у поле для моніторингу поточного стану посівів. Сьогодні цей ритуал ми виконуємо разом із Toyota Hilux, який у полях почувається наче риба у воді. Ми прямуємо до села Квітки, де розташована частина земельного банку компанії. У цій місцевості аж 27 різновидів ґрунту. Тутешні горбисті та рівнинні ділянки з піщаними та глинистими ґрунтами Hilux під керуванням Петра Євича долає однаково впевнено.

«З перших хвилин за кермом Hilux приходить відчуття впевненості, – ділиться він першими враженнями. – Тяги у мотора стільки, що, здається, немає різниці, який ґрунт опиниться під колесами, сухий він буде чи вологий».

Висока прохідність – один із козирів Hilux. Залежно від дорожніх умов поступово підвищити її можна, заблокувавши задній міжколісний диференціал або ввімкнувши понижувальний ряд трансмісії. З такими можливостями для автомобіля практично не існує недосяжних точок на карті – Hilux створювався для важкого бездоріжжя і за потреби може продемонструвати весь свій потенціал.

Пристосованість цього пікапу до аграрної специфіки проявляється навіть у дрібницях, які для фермера набувають першорядного значення. «Яка чистота в салоні після декількох годин польових роз’їздів! – дивується Петро Євич. – Hilux вражає захищеністю від проникнення пилюки».

У той час як ззовні машина, здіймаючи в полі хмари куряви, може за декілька хвилин вкритися товстим шаром пилюки, салон залишатиметься чистесеньким. За це потрібно подякувати подвійним ущільнювачам дверей та вивіреній аеродинаміці. А за чистоту повітря всередині відповідає ефективний салонний фільтр.

«Зручне керування, потужний мотор, комфортний салон, – резюмує Петро Євич. – Одним словом, Toyota є Toyota. Універсальний солдат, який здатен виконати будь‑яке поставлене завдання».

ТЕКСТ: ВАДИМ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ      ФОТО: ОЛЕКСАНДР ЛАРИЧКІН

Поділися

Новини        04 червня 2018 14:46

Гостини у вінницького експортера

Журнал LANDLORD завершує чергову експедицію сільськогосподарськими підприємствами України, яка здійснюється за підтримки бренду BMW. На преміальному SUV BMW X5 ми швидко здолали майже 300 км до Вінниці та завітали до компанії «Фруктона», яка спеціалізується на переробці ягід та фруктів. Побували на її переробному заводі, який вразив сучасним обладнанням та вивіреністю використовуваної технології, та поспілкувалися з директором Костянтином Кузьменко, який розповів про широкий експортний напрямок компанії та перспективи розширення виробництва.

В свою чергу Костянтин з задоволенням протестував X5. «У автомобіля потужний мотор та чудові гальма – ділиться першими враженнями Костянтин. – BMW X5 – це високоефективна машина з вражаючим рівнем комфорту».

Докладніше про експедицію читайте в журналі LANDLORD.

Поділися
Показати ще