Новини    25 листопада 2018 10:00

Актор Болівуду погасив борги індійських фермерів


Відомий індійський актор Амитабх Баччан погасив кредити 1398 аграріїв, що проживають у його рідному штаті. 40 мільйонів рупій чоловік заплатив за борги людей. Документи про оплату пообіцяв відправити фермерам.

Про це пише Агро-Центр.

Актор Болівуду Амитабх Баччан у своєму блозі написав, що розплатився з боргами фермерів, які проживають у північному штаті Уттар-Прадеш. У цьому штаті чоловік народився, тому вирішив допомогти землякам. Актор розмістив документи про оплату на суму понад 40 млн рупій (це біля 15 млн гривнів). Чоловік роздасть їх фермерам, щоб не виникало питань.  А 26 листопада Амитабх Баччан планує особисто зустрітися з аграріями.

Невтішну цифру називає інтернет-видання – з 1995 року у Індії майже 300 тис. людей покінчили з життям через неможливість сплатити борги.

Читайте: Фермер із Херсонщини планує побити рекорд у вирощуванні тюльпанів

Амитабх Баччан – відомий індійський кіноактор, політик, продюсер та телеведучий. Володар трьох Національних кінопремій і 11 Filmfare Awards. Нагороджений вищими цивільними нагородами Індії: Падма Шрі в 1984 році, Падма Бхушан в 2001 році і Падма Вібхушан в 2015 році (дані Вікіпедії). Власник популярного шоу “Kaun Banega Crorepati” — індійської версії “Хто хоче стати мільйонером”.

Як повідомляв LANDLORD, 51% українських аграріїв використовують банківське кредитування для покриття частини операційних витрат.

Фото: Агро-Центр, aajtak.intoday.in.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...