Інтеграція космічних технологій в агро або як EOS Crop Monitoring змінила ринок

Завдяки поєднанню штучного інтелекту та високоточних супутникових даних програма EOS Crop Monitoring відкриває можливості детальної аналітики стану полів. Віднині спостерігати за тим, що відбувається на полі, можна в режимі онлайн не виходячи з кабінету, при цьому, отримуючи порівняльну статистику вегетації культур та погодних умов в регіоні за останні кілька років. Користування сервісом безкоштовне, необхідна лише реєстрація. Після чого, служба підтримки надасть повну допомогу в користуванні програмою.

Космічні технології в аграрному секторі стають доступнішими! Міжнародна компанія Earth Observing System (EOS) - головний ідеолог й автор розробки - EOS Crop Monitoring, в основу якої покладено поєднання штучного інтелекту та супутникових даних для моніторингу й аналітики стану земельних угідь.

Фактично EOS Crop Monitoring – це потужний пакет інструментів, який дозволяє отримувати вичерпну інформацію про стан полів та погодні умови в будь-якій точці світу 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Сервіс поєднує дані Landsat, MODIS, Sentinel та інших супутників. Уся інформація попередньо обробляється, що дозволяє користувачеві отримати супутникову аналітику найвищого ґатунку. Однією з головних переваг EOS Crop Monitoring є легка інтеграція. Рішення легко поєднується з будь-якими іншими програмами та додатками для аграріїв. Завдяки набору індексів рослинності - NDVI, – програма дозволяє наживо відслідковувати процес вегетації культур й, у випадку певних відхилень, миттєво реагувати.

Earth Observing System (EOS) - міжнародна компанія, яка спеціалізується на аналітиці супутникових знімків високої якості.  EOS використовує цілий ряд машинних алгоритмів, які дозволяють аналізувати отримані дані у призмі будь-якого необхідного бізнес аспекту і адаптувати їх для роботи у потрібній галузі та рішенні.

Переваги EOS Crop MonitoringEOS Crop Monitoring насамперед вирізняється з-поміж інших подібних програм тим, що має масивну базу посівних площ України з 2016 року та точкові метеодані – найменші на площі в 6,5х6,5 км. Також при аналізі поточних даних користувач отримує й порівняльну статистику за попередні роки: середня урожайність, індекс NDVI та ін.

Серед особливостей програми можна відзначити її роботу в режимі offline в мобільному додатку. Тобто зі збереженням усіх заданих даних, які після підключення до мережі оновлюються. Окремої уваги заслуговує інтерфейс EOS Crop Monitoring. Він зручний у користуванні, простий, зрозумілий, його легко інтегрувати в системи ERP і CRM та ведеться відразу на трьох мовах – англійською, українською та російською. Більше того, функція Scouting дозволяє ставити задачі й відслідковувати їх вирішення щодо поточних проблем з полем. Це можуть бути як і значні опади чи посухи або негативна динаміка росту рослин та ін.

“EOS Crop Monitoring дозволяє контролювати будь-які зміни в полях і проводити онлайн моніторинг насадження нових культур та їх дозрівання,- зазначає Олександр Сакаль директор по розвитку бізнесу. - З ним фермери можуть оптимізувати свою роботу та витрати на утримання полів, а також визначити ключові напрямки для розвитку.”

Набір інструментів EOS Crop Monitoring
Моніторинг стану полів


Завдяки супутниковій аналітиці найвищої якості користувач має можливість щоденно слідкувати за розвитком полів, рівнем вегетації культур (NDVI) та оперативно виявляти проблемні зони. Крім того, в арсеналі сервісу є порівняльний аналіз розвитку рослин із середнім показником по району та культурі. Зокрема, EOS Crop Monitoring завдяки наявності історичних даних по рівню NDVI, надає вичерпну інформацію по таким рослинам, як рапс, кукурудза, пшениця, соняшник, соєві боби, буряк та горох. Тобто користувач може не тільки перевірити рівень вегетації зазначених культур в певній місцевості, але й дізнатися про середні врожаї у регіонах.

ПогодаСеред головних функцій платформи EOS Crop Monitoring - постійне оновлення метеорологічної інформації з раннім прогнозом погоди, який враховує опади, температуру повітря, вологість, швидкість вітру, а також глибину снігу. Завдяки цьому користувачі наперед дізнаються про критичні погодні умови, які безпосередньо можуть впливати на розвиток культур. Це й нищівні заморозки, й індекс загибелі озимих та індекс теплових шоків, які дозволять фермерам вчасно вживати всі потрібні запобіжні заходи.Цільова аудиторія EOS Crop Monitoring

  1. Фермери
  2. Фінансові установи
  3. Страхові компанії
  4. Трейдери
  5. Виробники насіння та ЗЗР
  6. IT-компанії

Важливо! ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ EOS CROP MONITORING ДОСТАТНЬО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.