Картоплю потібно любити
Володимир Шегедин

У фермерському господарстві «Шегедин» відбувся традиційний День поля, присвячений сучасним технологіям вирощування картоплі. Ключовим партнером заходу стала компанія UKRAVIT
Разом з UKRAVIT

Володимира Шегедина, керівника фермерського господарства «Шегедин», знають, мабуть, усі, хто бодай трохи цікавився вирощуванням картоплі. Володимир Йосипович вже багато років очолює одне з найкращих в Україні господарств, що спеціалізуються на вирощуванні елітного посівного матеріалу цієї культури. І щиро ділиться всіма технологічними напрацюваннями з колегами.

Зокрема, ФГ «Шегедин» щороку проводить у себе на базі тематичні Дні поля, які перетворилися на ефективний майданчик обміну досвідом та ознайомлення з результатами впровадження найрізноманітніших технологічних рішень.

«Щороку ми ставимо багато експериментів, зокрема і щодо технології вирощування. Відповідно, отримуємо об’єктивні результати. Якщо їх не показувати, то який сенс усе це робити?» — каже Володимир Шегедин.

За його словами, такий чесний підхід дає змогу істотно підвищити успішність бізнесу: «Люди повинні бачити і позитивні, і негативні результати. Коли вони бачать усе як є, то готові купувати нашу продукцію, оскільки впевнені в її якості та ефективності рекомендованої нами технології».

Нагадаємо, що ФГ «Шегедин» пропонує картоплярам цілу низку високоврожайних стійких сортів картоплі, таких як Рів’єра, Скарб, Арізона, Естрелла, Мелоді тощо. І крім того, що волинська компанія забезпечує виняткову якість посадкового матеріалу, вона обов’язково супроводжує продукцію належними технологічними рекомендаціями.

Кожному фермеру, який починає займатися картоплею, Володимир Шегедин радить взяти до уваги три головні речі.

«Перше — не варто думати, що картопля — дуже проста культура. Вона дуже ніжна та вимоглива. Друге — картопля не любить ледарів, тому ви маєте майже щодня бути в полі. І, нарешті, головне — картоплю потрібно любити, і вона обов’язково вам віддячить», — переконаний Володимир Йосипович.


Разом з UKRAVIT

Цього року Володимир Шегедин особливо наголосив на тій важливій ролі, яку відіграли препарати компанії UKRAVIT у технологічній схемі вирощування картоплі на полях господарства.

«На полі картопля досить зелена завдяки захисту UKRAVIT. Агроном компанії Сергій Циганчук буквально днював і ночував зі мною на полі. Ми вже п’ятий рік поспіль співпрацюємо з UKRAVIT, і з кожним роком наша співпраці поглиблюється. Препарати компанії мають ідеальне співвідношення ціни та якості. До того ж це український виробник, і мені особливо приємно, що ми використовуємо продукцію вітчизняної компанії», — пояснює Володимир Йосипович.

 

Звісно, власник компанії UKRAVIT Віталій Ільченко був бажаним гостем на Дні поля ФГ «Шегедин». Адже з Володимиром Шегедином його пов’язують не просто партнерські, а дружні стосунки.

«Я радий бачити стільки оптимізму на обличчях присутніх. Цей рік вийшов дуже специфічним і у плані погодних умов, і через пандемію коронавірусу, та став для всіх нас справжнім випробуванням. Але працювати однаково треба, у полі не може бути карантину — потрібно вчасно сіяти та збирати. Ми просто мусимо бути локомотивом, який рухатиме економіку країни», — переконаний Віталій Володимирович.

Компанія UKRAVIT працює на ринку України вже 21 рік і перебуває у постійному розвитку. Лінійка продукції вітчизняного виробника стабільно розширюється та вдосконалюється, а два роки тому компанія відкрила унікальний «Інститут здоров’я рослин», що істотно розширило технологічні можливості клієнтів компанії.

«З минулого року ми перейшли на пряму роботу з аграріями. Тому я особисто перед кожним із вас несу повну відповідальність за те, що відбувається в полі. UKRAVIT пропонує комплексні рішення для агровиробників. Це і насіння, і добрива, і засоби захисту рослин, і навіть пальне. Також чимало наших партнерів встигли переконатися у перевагах кредитної програми Ukravit Finance», — розповідає Віталій Ільченко.Плани

Власник UKRAVIT поділився і планами розвитку компанії на найближче майбутнє. Цікаво, що провідний вітчизняний виробник сьогодні пропонує унікальні технологічні рішення у світовому вимірі.

«Щороку ми сплачуємо до державного бюджету 300 млн гривень податків і постійно збільшуємо кількість працівників. Також опановуємо нові напрями виробництва, наприклад виготовлення біопрепаратів. А ще, і про це мало хто знає, робимо під ключ вертикальні ферми для вирощування широкого спектра плодових, овочевих та інших культур на обмежених площах, утому числі в міських умовах», — ділиться Віталій Володимирович.

Віталій Ільченко закликав усіх присутніх не боятися реалізації нових проєктів навіть у нинішні, доволі складні для бізнесу часи.ФОТО:
Олександр Ларичкін