Спецпроекти / Три дні в полях із Toyota     14 лютого 2019 10:05

Володимир Семенюк протестував незамінний автомобіль для агропідприємтсва

На третій день тест-драйву Toyota Proace Verso, який проходив в рамках спецпроекту «Три дні з Toyota», Landlord завітав до Володимира Семенюка, власника підприємства «Батьківщина» у Житомирській області. На нашу пропозицію пересісти за кермо нового фургона, Володимир радо погодився і ми вирушили на екскурсію по угіддям господарства.

Досвід за кермом автомобіля Toyota у власника господарства вже є, та навіть більше!

Як зізнався Володимир, на його підприємстві для виїздів у поля вже більше п’яти років використовуються тільки Toyota Land Cruiser 200 і Prado. «Я завжди готовий до експериментів у роботі, але не в цьому випадку. Ми спробували використовувати авто інших марок, але не були задоволені»,  — ділиться Семенюк.

Також власник розповів, що вже має досвід керування мінівеном, хоча в повсякденному житті та на далекі відстані вважає за краще їздити на престижному позашляховику.

Читайте: Надійність, економність та комфорт – Руслан Троянченко розповів про найкращу службову машину для аграрія

Щодо власного господарства, Володимир розповів, що розпочав працювати у Житомирській області у 2005 році із земельним банком у 1500 га. «Коли я сюди приїхав, уся техніка була ще з радянських часів, — пояснює господар. — Ми взяли кредит у банку та одразу придбали імпортну техніку. Першу посівну з нею провели у 2007 році, й врожайність зросла в рази».

Зараз у господарстві 3000 га землі. Основні культури для вирощування кукурудза, озимий ріпак та озима пшениця, соя, соняшник. Ще у господарстві «Батьківщина» є корівник, де нараховується 750 голів великої рогатої худоби. Дорогою до тракторної бригади, Володимир Семенюк відмічає, що Toyota Proace Verso велика машина і вимагає звички, іншої траєкторії.

«Але відчуття від посадки, керованості, роботи підвіски цього авто у мене найпозитивніші, — коментує Toyota Proace Verso підприємець. — Люблю, щоб був запас потужності. Але вважаю за краще дизельні мотори через їх економічність. Цей мінівен розганяється до сотні за 12,2 секунди, що дуже непогано» — зауважує власник.

Нагадаємо, що з повним, трьохденним тест-драйвом Toyota Proace Verso, можна ознайомитися у спецпроекті Landlord — три дні в полях із Toyota. Три вітчизняні фермери тестують новинку від Toyota та діляться своїми враженнями.

 

Читайте також

Матеріали по темі

Три дні в полях із Toyota        03 квітня 2019 10:36

Без досвіду та вищої освіти — як почати працю в агро?