Події     6 місяців тому

Щоденник «Агро-2018»: день перший


Розпочала роботу ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018». Це наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі. В неї приймають участь 1300 учасників з 15 країн світу. Очікується понад 70 тисяч відвідувачів. Як зазначає один з організаторів – Міністерство аграрної політики і продовольства – «Агро-2018» виступає  ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Також це унікальна нагода для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Упродовж дня пройде низка семінарів, конференції. Слідкуйте за нашими публікаціями на сайті і в Facebook.

17:40 Агрокомпанія «Бучачагрохлібпром» на цьогорічній виставці презентувала декілька нових сортів імпортного насіння озимої пшениці.

image

«На цій виставці у нас декілька новинок. Наприклад, німецьке насіння пшениці озимої «Меморі» – це наш ексклюзив. Також ми пропонуємо клієнтам насіння озимини та ярини виробництва Чехії та Франції. Як і раніше, орієнтуємося на постійного покупця, хоча плануємо залучати й нових клієнтів», – повідомив менеджер з продажу насіння «Бучачагрохлібпром» Богдан Шеліхевич.

Також він підкреслив, що на «Агро-2018» компанія представила два сорти насіння гірчиці власного виробництва.

16:25 «Лозівські машини» виставили експонати з «Англійської лінійки» – трейлери ALBION-26. Це двовісний самоскидний причіп об’ємом 26 куб/м із вантажопідйомністю 18 тонн. ALBION-26 – багатопрофільний напівпричіп.

imageimageimage

Він може перевозити зернові, коренеплоди, силосну масу, щебінь. Може виконувати функції як бункера, так і самоскида. У компанії вважають це головною перевагою агрегату. Як повідомили представники компанії, один такий напівпричіп вже купив МХП. Також на стенді «Лозівські машини» представлено широкий вибір ґрунтообробної техніки.

 

15:58 Гройсман: Сьогодні 199 ОТГ вже отримали 360 тисяч гектарів землі с/г призначення у свою власність. До кінця року ми передамо всім ОТГ прилеглі до них державні сільськогосподарські землі.  Це означає, що керувати цими землями вони будуть без втручання держави.

15:31 Також, Володимир Гройсман, під час виставки «Агро-2018» підписав документи про передачу земель об’єднаним громадам.

«Процес набирає обертів. ОТГ розпоряджаються вже понад 360 тис га с\г земель поза межами населених пунктів», – заявив він.

15:19 Гройсман: Інвестиції в агросектор – це інвестиції в розвиток. П’ята частина нашого ВВП – це агропродукція. Оновлення і підтримка агровиробництва – імпульс внутрішньому розвитку і вихід на ринки світу. Такий мій головний посил учасникам «Агро-2018».

imageimageimageimage

14:57 Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман відвідав виставку. Спочатку, голова Кабміну разом з  першим заступником міністра аграрної політики та продовольства Максимом Мартинюком та заступником голови агрокомітету ВР оглянули стенди українських компаній, що займаються тваринництвом.

13:11 ТОВ «Бафало», що входить до складу агроіндустріального холдингу ПАТ «МХП», на «Агро-2018» представило племінну рогату худобу м’ясних порід: ангус чорної та червоної масті, лімузин, шароле, грефорд, симентальська та волинська м’ясні.

image

Потужності відгодівельного комплексу дозволяють досягати середньодобових приростів живої маси бичків від 1 500 г. Реалізація здійснюється за середньої ваги тварин 480-500 кг.

12:03 «АМАКО Україна» на цьогорічній виставці представив новинку від виробника агротехніки Massey Ferguson – трактор 6713 потужністю 132 к.с.

image

За словами комерційного директора «АМАКО Україна» Олега Гука, така техніка – потреба ринку, по відповідає потребам агровиробників з земельним банком до 500 га. У 2018 році компанія вже реалізувала 12 тракторів цієї моделі і впевнена, що продажі зростатимуть. «Ми не відчуваємо конкуренції з боку вітчизняних виробників, бо впевнені у якості нашої техніки та відмінному сервісному обслуговуванні. А підтвердженням цьому є постійно зростаючі активи наших сталих клієнтів», – зауважив Олег Гук.

11:10  ТОВ «ТОП АГРО ЛІЗИНГ» цього року акцентує увагу на кормозмішувачеві KUHN. Він здатен обслуговувати 100-150 корів на годину.

 

image

Самохідність та великий бункер роблять ефективною цю техніку. Вже три українських агрогосподарства придбали такі агрегати.

 

 

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Читайте також

Вас зацікавить