Події / Зернові технології 2018     01.03.2018 17:28

Компанія «KUHN-Ukraine» на виставці «Зернові технології» презентувала техніку разом зі своїми дилерами


Компанія «КУН – Україна» разом зі своїми дилерами – компаніями ТОВ «АІК», ТОВ «Техноторг» та ТОВ «УАПК», на виставці займали площу 1300 кв м, представивши на трьох стендах близько 20 одиниць техніки. Це широкий спектр машин, призначених для роздачі кормів, обробки грунту, захисту рослин (обприскувачі), тюкування соломи (прес-підбирачі), які можуть використовувати, як великі агрохолдинги, так і невеликі фермерські господарства, земельні активи яких становлять близько 500 га. За словами Асада Лапша, генерального директора ТОВ «КУН – Україна», асортимент компанії дозволяє знайти сільгоспвиробнику всі необхідні агрегати для вирішення будь-яких агротехнічних завдань.

Він також зазначив, що компанії «КУН – Україна» в останні роки вдавалося показувати стабільне зростання навіть в умовах падаючого ринку і, за його прогнозами, цей сезон не повинен стати виключенням.

«Все попередні показники говорять про те, що рік для нас в черговий раз буде успішним», – каже Лапш.

Оскільки асортиментний портфель техніки в «КУН – Україна» дуже великий, керівник компанії головним викликом для своєї команди і команди дилерів в цьому році вважає організацію демонстрації її можливостей в умовах роботи на полях українських сільгосппідприємств.

«В минулому році ми стали учасниками близько триста заходів. Це були всілякі демо-покази, дні поля, виставки, конференції. В цьому році подібних заходів буде ще більше. Звичайно для постачальників сільгосптехніки важливі стабільна економіка і хороші погодні умови. На ці фактори ми не можемо впливати, але все інше – в наших руках », – запевнив Лапш.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Вас зацікавить