Зернові технології 2018     9 місяців тому

«Інтер-Альфа»: Є всі передумови для зростання ринку сільгосптехніки


Про ринкову ситуацію, перспективи агровиробництва та попит на сільськогосподарську техніку в ході Восьмій міжнародній виставки «Зернові технології 2018» розповів кореспонденту LANDLORD директор компанії «Інтер-Альфа» Олександр Корепов.

Чим займається Ваша компанія?

Наша компанія є офіційним представником «PÖTTINGER» в Україні. Також у нас є контракт з вітчизняним заводом-виробником. Продукція, яку виробляють два аграрних заводи, орієнтована здебільшого на середнього і крупного виробника, у тому числі й на агрохолдинги. Маємо різні позиції продукції, що можуть забезпечити як крупні підприємства, які мають у розробці банк землі вище 3 тис. га, так і повністю закрити потреби підприємства від 500 га.

Яка зараз ринкова ситуація? Чи є можливості для росту?

Так, я бачу ріст у галузі сільськогосподарської техніки. Вважаю, що зараз агровиробники постійно розвиваються та збільшують кількісні та якісні показники. Більшість агропідприємств дивляться у сторону високоточних та високоякісних технологій і намагаються йти в ногу з часом.

З якими труднощами чи викликами очікуєте зіштовхнутися у цьому сезоні?

У минулому році ми працювали на півдні України і зіштовхнулися з тим, що в окремих районах була посуха. Відповідно, купівельна спроможність аграріїв зменшилася. Тепер потрібно чекати, поки господарства зберуть новий врожай та отримають прибуток з нього. Бо зараз вони урізали свої бюджети на закупку не тільки техніки, а й добрив та якісного посівного матеріалу.

Компанії, з якими Ви працюєте, розширили кількість якихось програм підтримки, наприклад кредитування?

Якщо говорити про фінансові інструменти, то зараз вони залишаються постійними. Такими, якими були і рік, і два тому. Банки пропонують спеціальні програми з фінансування бізнесу. Тут все залежить від якихось локальних ситуацій, що можуть бути не по всьому регіону. Як, наприклад, у минулому році це були північ Одеської області, частина Кіровоградської та Миколаївської областей.

Чого чекаєте від нового аграрного сезону?

Ми очікуємо збільшення ринків, оскільки всі передумови до цього є. Тракторний парк у багатьох застарів і його потрібно оновлювати. Плюс, сьогодні технології пішли вперед, ми пропонуємо ті машини, що можуть дати кращий результат при їх використанні.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Читайте також

Вас зацікавить