Події

Події     13 вересня 2019 14:05

Шляхетність і благодійність бізнесу: Клуб Віденського балу у Львові BelleEpoque

Насолодитися чудовим вечором і при цьому долучитися до благодійності – таку можливість дає лендлордам Клуб Віденського балу. Це аристократична світська подія і водночас благодійний захід, де зібрані кошти будуть скеровані на придбання життєво важливого реанімаційного обладнання для дитячої лікарні Львова.

Розкриття європейських культурних традицій танцю в Україні. Класична музика, запальні танці та зіркові гості – як буде проходити бальна подія у Львові.

12 жовтня 2019 року у Львові, у готельно-парковому комплексі Edem Resort Medical & Spa https://edemresort.com/ru/ відбудеться аристократична світська подія – Клуб Віденського балу https://www.vienneseball.com.ua/, постійними учасниками якого є адепти віденських балів, представники українського шоу-бізнесу, а також творчі особистості та відомі бізнесмени, організатором та натхненником якого є Генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша https://www.facebook.com/marinaignatusha .

Читайте: Ідеальний відпочинок аграрія: 3 види подорожей та правильне харчування

Атмосфера мультикультурного Львова початку ХХ століття дозволить гостям не лише відчути дух авангардної епохи BelleEpoque, тобто «Прекрасної епохи», а й поринути в емоційну стихію спілкування зі шляхетною спільнотою.

«Діяльність компанії Brandberg щодо проведення Віденських балів в Україні отримала високу оцінку Віденського бального комітету. Починаючи з 2017 року, ми відроджуємо європейські традиції, повертаючи в Україну шляхетність та благородство. Ми створюємо нову для сьогоднішнього дня культуру заходів, коли зовнішня галантність гармоніює з чистотою моральних цінностей. Без перебільшення: ми створюємо неформальний майданчик, де завдяки культурній дипломатії вирішуються важливі питання особистого, державного, геополітичного рівнів», – підкреслила Марина Ігнатуша.

Нові часи, нові люди, нові ідеї. Економічні труднощі, викликані війною. Феномен інтелігента відстоює свою цінність. Національна концепція та інтерес до історичного минулого. Сплеск культури періоду модерну. Такими є характерні риси України початку ХХ століття. Такими є характерні риси України і сто років потому. Сьогодення, співзвучне 100-річній давнині… Цінності не змінюються.

За словами співорганізатора заходу, засновника готельного комплексу Edem Resort Medical & Spa, психотерапевта, чинного члена британської асоціації анти-ейдж медицини Ольги Філатової, «Львів – це не тільки український Пьємонт, це «місце сили» української культури. І. Франко, І. Труш, М. Грушевський, О. Мурашко, О. Кульчицька, Л. Вербицький, В. Стефаник, Г. В. Винниченко, М. Лисенко, С. Людкевич… – імена початку ХХ століття, якими ми пишаємося у ХХІ столітті. Культурна спадщина цієї епохи – це справжні нематеріальні скарби нашого народу. Власне, ми прагнемо створити спільноту, яка знає свою історію, береже традиції свого народу, працює заради розвитку України».

Клуб Віденського балу у Львові запрошує всіх однодумців насолодитись пристрасним танго, запальним фокстротом, оперними аріями, класичною музикою та приємним спілкуванням.

Бальна зустріч у EdemResortMedical&Spa – це благодійний захід, де зібрані кошти будуть скеровані на придбання життєво важливого реанімаційного обладнання для дитячої лікарні Львова.

Марина Ігнатуша також зазначила: «Ми цінуємо прихильників Віденського балу в Києві, щиро вдячні тим, хто надає допомогу на наші благодійні проекти. Клуб Віденського балу BelleEpoqueв EdemResortMedical&Spa – це наша подяка товариству і запрошення нових осіб до цінителів культури Віденських балів».

Квитки за телефоном:

https://www.vienneseball.com.ua/kvitki/

https://www.facebook.com/events/1889880694491242/

Група компанійBrandberg – ексклюзивний організатор Благодійних Віденських балів в Україні. З 2017 року успішно проведено 7 балів, один з яких був визнаний «Світською подією № 1 в Україні». Вишуканість та довершеність Віденського балу у Києві у 2018 році високо оцінив Віденський бальний комітет.Як це відбувається, можна переглянути за посиланням:

https://www.facebook.com/brandbergmice/videos/2921609774532176/?tn-str=k*F

ResortMedical&Spaп’ятизірковий готельно-парковий комплекс, який у 2019 році отримав нагороду BEST MEDICAL HOTEL від InternationalHospitalityAwards та потрапив до рейтингу 9 кращих SPA- і Wellness-курортів світу від міжнародного видання TotalEscape, отримав нагороду «Кращий готель України» на ChanceTravelAwards. У 2018 році два із п’яти ресторанів, що входять у комплекс, отримали нагороди: ресторан DeVine – «2 бокали» від американського спеціалізованого видання WineSpectator, ресторанTerrace – в номінації «Кращий заміський ресторан» від національної ресторанної премії «СІЛЬ» . https://www.youtube.com/watch?v=vwJR-LWlYqw

Про соціальну відповідальність бізнесу Landlord раніше інформував у матеріалі про господарство “Берестівець”.

Поділися

Події     11 вересня 2019 15:56

Ефективні рішення для агробізнесу: міжнародна виставка AgroComplex 2019

29–31 жовтня у Києві пройде міжнародна виставка AgroComplex 2019, на якій буде представлено ефективні рішення для агробізнесу: комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.

До заключної виставкової агроподії осені – AgroComplex 2019 – залишається два з половиною місяці. Як свідчить перелік професійних заходів та спецпроектів, подія відбудеться з розмахом! Команда виставки робить проект актуальним та корисним для широкого загалу аграрного бізнесу, витримуючи при цьому чітку спеціалізацію.

Читайте: Український мед отримав срібло на виставці Apimondia 2019 у Канаді ФОТО

Що ж саме готують організатори на AgroComplex 2019 і чому варто реєструватися вже зараз, щоб не пропустити найцікавіше?

Унікальна експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки під девізом «Ривок до якості 2019»

Презентація експозиції має на меті продемонструвати українській та міжнародній спільноті якісний перехід від колишніх до сучасних технологій виробництва техніки, ознайомити аграріїв з досягненнями національних підприємств у напрямку реалізації програм якості та ефективності машинобудування. На червоній доріжці «Алея легенд вітчизняного машинобудування» спільно з національними виробниками буде представлено машини, які виготовлені до 2008 року та використовуються дотепер. Саме цей загартований у полях арсенал техніки команда організаторів нагородить пам’ятною відзнакою виставки – «Легенда вітчизняного машинобудування». Фотографії та історії цих машин будуть розміщені у віртуальному музеї виставки AgroComplex.

Розіграш серед відвідувачів 250 подарункових сертифікатів на суму понад 5 млн грн

Щодня в період проведення виставки будуть проводитися розіграші сертифікатів на знижки для самохідних машин, посівної та ґрунтообробної техніки, а також техніки для живлення та захисту рослин, які надаються учасниками виставки. Усі зацікавлені взяти участь у розіграші мають пройти онлайн-реєстрацію, відзначити ті види техніки, які найбільш актуальні. Деталі участі в розіграші – на сайті. Реєстрація триватиме до 21 жовтня.

Всеукраїнська акція «Зелений щит планети»: збережемо ліс – допоможемо сільському господарству

На честь кожного відвідувача виставки буде висаджене дерево: 20 000 відвідувачів – 20 000 дерев. Загальна площа ділянки – 2 га. Кожна людина, яка відвідає виставку, буде безпосередньо причетна до надзвичайно важливої справи – боротьби зі стихійними лихами і поліпшення кліматичних умов для сільгоспвиробництва та екології загалом.

Виставка відбуватиметься в Міжнародному виставковому центрі.

Landlord раніше повідомляв про те, що на Всесвітній виставці в Дубаї Україна збудує павільйон за $5 млн.

Поділися

Події     11 червня 2019 12:31

Як управляти агрокомпаніями: аграріїв запрошують на міжнародну конференцію

Український клуб аграрного бізнесу та агенція UCABevent запрошують до участі в X Міжнародній конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM), яка відбудеться 18 вересня 2019 р. Ключовими спікерами будуть світові експерти зі США, Німеччини, Австралії.

LFM – це захід, що об’єднує топових агровиробників, представників ресурсних та сервісних компаній, інноваційних стартапів та провідних інвесторів задля обміну досвідом, презентації передових розробок та нетворкінгу в широкому колі професіоналів.

Місце проведення:  Terminal Z (Агро-Регіон, вул. Соборна, 59, с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область).

Читайте: Новий стандарт на пшеницю: що робити з минулорічним зерном

На конференція передбачено обговорення таких питань:

 • Агропродовольчий ланцюг: еволюція суперечливих потреб споживача та суспільства
 • Управління та HR: на шляху до 60 представництв бізнесу в світі
 • Автоматизація на 360°
 • Агровиробництво майбутнього: як ефективно використовувати сучасні дані?
 • Урбанізація та депопуляція. Як зробити село привабливим для покоління Z?

Ключові спікери:

 • Річард Дж. Секстон, професор, завідувач кафедри «Економіка сільського господарства», Каліфорнійський університет, Девіс, США
 • Ігор Гуменний, президент, UBC Group, Україна
 • Тобіас Менне, керівник відділу Global Digital Farming, член виконавчої команди BASF Agricultural Solutions, Німеччина
 • Бред Джонс, директор, Bungulla Tech Pty Ltd, Австралія

Участь у LFM – це:

 • Унікальний досвід українських та світових експертів
 • Практичні поради і кейси від представників успішних компаній
 • Обговорення ефективних інструментів, тенденцій та обмін досвідом
 • Широкі можливості для нетворкінгу – 500+ спеціалістів з агробізнесу
 • Провідні світові спікери – визнані професіонали у своїх напрямках
 • Актуальний контент: обговорення «гарячих» проблем агробізнесу та основних тенденцій
 • 8+ годин спілкування у спеціалізованому професійному середовищі

Для агровиробників та учасників попередніх заходів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та агенції UCABevent діють спеціальні знижки протягом усього реєстраційного періоду! Більше того, отримати 20% знижку можна завдяки промокоду LANDLORD_LFM19!

Детальнішу інформацію про захід читайте тут.

З питань участі у події звертайтеся за телефонами: (044) 236-21-10, 236-21-13 або електронною поштою: lfm@ucab.ua

Landlord раніше повідомляв про те, як утримати позиції бізнесу, якщо у вас сильні конкуренти.

Поділися

Події     10 червня 2019 11:35

IV агропромислова виставка EuroAGRO: найкращі досягення сільського господарства України

Вже четвертий рік поспіль Львівщина прийматиме аграріїв з усіх регіонів України та з-за кордону в рамках міжнародної агропромислової виставки EuroAGRO.

Наш регіон обраний невипадково для проведення такої аграрної події, нам є що показати і є про що розповісти нашим гостям. До прикладу, на початок 2019 року зафіксовано зростання виробництва сільськогосподарської продукції майже на 5%, відродження села є одним з пріоритетів, про який турбується і вболіває обласна влада, також ми нарощуємо потужності у ягідництві та сімейних молочних фермах, постійне введення в дію інвестиційних проектів.

Читайте: Піна як субстрат для вирощування: номінанти на премію GreenTech

Саме тому Організатори виставки  ПрАТ «Гал-ЕКСПО» запрошують всіх аграріїв до співпраці та участі у Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO», що відбудеться 12-14 листопада, ВЦ Південний-ЕКСПО, вул. Щирецька, 36.

EuroAGRO – це професійний майданчик, де вітчизняні виробники мають можливість продемонструвати свої досягнення у сфері сільського господарства та ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями європейського аграрного ринку, знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в українському сільському господарстві.

Більше про захід можна дізнатися тут.

Відзначимо, раніше тимчасово виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева назвала дату, відколи вступить в дію Закон про органічне виробництво.

Поділися

Події     02 травня 2019 16:50

Конференція InvestPro Ukraine: нові можливості для вашого бізнесу

24 червня 2019 відбудеться 10-та міжнародна бізнес конференція InvestPro Ukraine у Hilton Kyiv.

Що таке InvestPro?

Протягом року організатори шукають спікерів та партнерів конференції – спеціалістів з більш ніж 20-ти країн світу, CEO, генеральних та фінансових директорів, корпоративних юристів. На InvestPro вони представляють свої унікальні доповіді та кейси.

Захід InvestPro успішно поєднує конференцію та виставку, що дозволяє познайомитися зі світовими експертами в комфортній атмосфері нетворкінгу, поставити будь-яке запитання й отримати безцінний досвід.

InvestPro – це ідеї

Організатори запрошують успішних підприємців і Топ-менеджерів з різних галузей, які можуть забезпечити вас актуальною інформацією щодо інвестування, бізнес імміграції, оподаткування, wealth management, захисту активів і створення міжнародних структур.

Після відвідування конференції InvestPro Ukraine у вас з’являться ідеї для розвитку й масштабування власного бізнесу. Ви дізнаєтеся, як законно та ефективно структурувати сімейне майно та нові методи управління ним, а також, як знизити податок на прибуток, про те, які інвестиції будуть найприбутковішими в 2019 році.

InvestPro – це нові можливості

– 12+ презентацій;

– 12+ експонентів;

– 250+ делегатів;

– бізнес-нетворкінг під час кава-брейків та обіду, вечірнього коктейлю;

– відмінна організація + найвищий статус аудиторії.

InvestPro – це розкіш

Кожна конференція відбувається виключно у престижних готелях класу люкс. Цього року InvestPro Ukraine пройде в Hilton Kyiv – готелі з багаторічною історією і бездоганною репутацією.

Спеціально для гостей InvestPro Ukraine готель надає особливі ціни на проживання.

Ексклюзивна пропозиція для читачів «Landlord» – реєстрація за спеціальною ціною!

Промокод: Invest_LandLord

Детальна інформація

Реєстрація

З питань участі, реєстрації та проживання звертайтеся: тел .: +38 044 501 78 87; e-mail: bc@bosco-conference.com

До зустрічі на конференції!

 

Поділися
Показати ще