Події

02 травня 2019 16:50

Конференція InvestPro Ukraine: нові можливості для вашого бізнесу

24 червня 2019 відбудеться 10-та міжнародна бізнес конференція InvestPro Ukraine у Hilton Kyiv.

Що таке InvestPro?

Протягом року організатори шукають спікерів та партнерів конференції – спеціалістів з більш ніж 20-ти країн світу, CEO, генеральних та фінансових директорів, корпоративних юристів. На InvestPro вони представляють свої унікальні доповіді та кейси.

Захід InvestPro успішно поєднує конференцію та виставку, що дозволяє познайомитися зі світовими експертами в комфортній атмосфері нетворкінгу, поставити будь-яке запитання й отримати безцінний досвід.

InvestPro – це ідеї

Організатори запрошують успішних підприємців і Топ-менеджерів з різних галузей, які можуть забезпечити вас актуальною інформацією щодо інвестування, бізнес імміграції, оподаткування, wealth management, захисту активів і створення міжнародних структур.

Після відвідування конференції InvestPro Ukraine у вас з’являться ідеї для розвитку й масштабування власного бізнесу. Ви дізнаєтеся, як законно та ефективно структурувати сімейне майно та нові методи управління ним, а також, як знизити податок на прибуток, про те, які інвестиції будуть найприбутковішими в 2019 році.

InvestPro – це нові можливості

– 12+ презентацій;

– 12+ експонентів;

– 250+ делегатів;

– бізнес-нетворкінг під час кава-брейків та обіду, вечірнього коктейлю;

– відмінна організація + найвищий статус аудиторії.

InvestPro – це розкіш

Кожна конференція відбувається виключно у престижних готелях класу люкс. Цього року InvestPro Ukraine пройде в Hilton Kyiv – готелі з багаторічною історією і бездоганною репутацією.

Спеціально для гостей InvestPro Ukraine готель надає особливі ціни на проживання.

Ексклюзивна пропозиція для читачів «Landlord» – реєстрація за спеціальною ціною!

Промокод: Invest_LandLord

Детальна інформація

Реєстрація

З питань участі, реєстрації та проживання звертайтеся: тел .: +38 044 501 78 87; e-mail: bc@bosco-conference.com

До зустрічі на конференції!

 

Події

26 квітня 2019 15:13

Агротитани зустрічаються на Grain Ukraine 2019

IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 24-25 травня і відкриє "аграрний тиждень" в Одесі. Свою участь в Grain Ukraine 2019 вже підтвердили ключові гравці ринку. Організатори очікують на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 24-25 травня і відкриє “аграрний тиждень” в Одесі. Свою участь в Grain Ukraine 2019 вже підтвердили ключові гравці ринку. Організатори очікують на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

«Подія має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року, на якій можна в неформальній обстановці обговорювати всі ключові питання. Недаремно девіз події – «Аграрні титани зустрічаються тут», – говорить голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

Програма цього року присвячена перспективам чорноморського зерна в зв’язку з торговими війнами. Учасники обговорять глобальні тренди світового ринку зерна, драйвери зростання торгівлі зерном Чорноморського регіону і прогнози на сезон.

Серед офіційних осіб та експертів конференції – Ольга Трофімцева, в. о. міністра аграрної політики і продовольства України; Андрій Ставніцер, генеральний директор компанії ТІС; Микола Горбачов, президент Української зернової асоціації; Іван Мірошниченко, народний депутат України, член парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин; Іванна Доріченко, керуючий директор TRADAIDE< Владислава Рутицька, віце-президент SigmaBleyzer в Україні, віце-президент AgroGeneration; і багато інших.

Акцент цього року – експертні круглі столи, які дозволяють зібрати різні точки зору і обговорити актуальні питання. Так, під час торгової панелі експерти поговорять про перспективи українського зерна на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азіатський регіон) і обговорять, за рахунок чого Україна може вигравати конкуренцію з іншими гравцями Чорноморського регіону.

Інфраструктурна панель буде присвячена аналізу транспортної стратегії України та перспективам появи нових інфраструктурних проектів, орієнтованих на вирішення транспортних проблем на ринку зерна.

Під час аграрної панелі відбудеться дискусія, присвячена ключових питань аграрної стратегії Україна 2020.

І, нарешті, учасники фінансової панелі говоритимуть про найбільш значимі фінансові проекти, а також про перспективи фінансування гравців аграрного ринку.

25 травня відбудеться візит на новий зерновий термінал MV Cargo. У березні термінал MV Cargo, працюючи в тестовому режимі, перевалив свій перший мільйон тонн зернових. Гостям Grain Ukraine продемонструють новітнє обладнання і передові потужності найбільшого за останні роки інвестиційного проекту в агросекторі України.

Одна з родзинок конференції – насичене неформальне спілкування. У цьому році організатори готують Big Agrarian Party з провокаційною назвою «What happens at Grain Ukraine stays at Grain Ukraine». Хедлайнер вечірки – гурт ТНМК.

Зареєструватися на Grain Ukraine можна тут.

Організатор – група компаній ТІС, співорганізатор – компанія IdeasFirst. Рrimary sponsor – компанія GSI.

 

Події

18 квітня 2019 18:26

Конференція Зерно Причорномор’я: країни Чорноморського регіону експортують 100 млн т зерна

10-11 квітня 2019 р. в Києві пройшла 16-я Міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я» — провідна комунікаційна платформа, яка щороку об'єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор'я і світу.

Конференція пропонує учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі, зустрічі та спілкування з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості, топ менеджерами і лідерами думок. Організатор конференції — аналітичне агентство УкрАгроКонсалт.

Провідні експерти з 10 країн світу висвітлили глобальні тренди і зміни в агросекторі, вплив торговельних війн на майбутнє світового виробництва і експорту с/г продукції, представили аналіз і прогнози розвитку Чорноморського і українського зернового ринку.

У конференції взяли участь понад 700 учасників з більше ніж 450 компаній з 50 країн світу, що підтверджує високий статус форуму і інтерес до аграрного сектору Чорноморського регіону в цілому і України зокрема. Учасниками конференції стали найбільші українські та зарубіжні виробники і переробники c/г культур, трейдери, агрохолдинги, представники банків, інвестиційних фондів, страхові, консалтингові, логістичні, сюрвеєрські й др. компаніі.

Значна увага до конференції обумовлена високою роллю регіону в світовій торгівлі зерном.

«Зараз регіон постачає світу сумарно більш 100 млн. тон зерна, що становить близько 28% світового обсягу експорту, — повідомляє Єлизавета Малишко, аналітик зернового ринку УкрАгроКонсалт. Особливо значний вплив регіон надає на глобальному ринку пшениці. У поточному сезоні Росія, Україна і Казахстан сумарно експортують близько 58 млн. тонн пшениці, або близько 32% світової торгівлі. Хоча обсяги експорту в 2018/19 МР очікуються нижче торішніх за рахунок зниження врожаю в усіх країнах у порівнянні з рекордним 2017, проте, це буде другий рекорд за всю історію».

«Значні успіхи відзначаються також на ринку продуктів переробки олійних культур, — каже Юлія Гаркавенко, аналітик олійного ринку УкрАгроКонсалт. Зокрема, відзначається різке зростання виробництва та експорту соєвого шроту та олії з України. Прогнози виробництва олійних культур в 2019 році досить оптимістичні. Зокрема на ринку ріпаку ми прогнозуємо зростання врожаю до 3,5 млн. тонн у порівнянні з 2,8 млн.тонн у 2018 році».

«Аграрний сектор України і інших країн Чорноморського регіону демонструє поступовий і впевнений розвиток, — повідомляє Сергій Феофілов, Генеральний директор УкрАгроКонсалт. — Наш прогноз врожаю зерна України на 2019 г. – приблизно 63-65 млн.т при експорті в 43-46 млн.т зерна. Однак, є значні ризики і виклики для подальшого розвитку аграрного сектора. Основні ризики все більш фокусуються на стороні споживання. Перш за все, це зниження темпів зростання глобальної економіки, що може привести до істотної корекції цін на сировинні товари, в тому числі на аграрну сировину.

В даний час практично всі великі постачальники зерна розробляють відповіді на ці виклики. Серед відповідей можуть бути і посилення політичних чинників в ринкових стратегіях, наміри збільшити бюджетну підтримку аграрного виробництва, зростання спеціалізації на певних культурах і інші заходи.

Особливу увагу слід приділяти також підвищенню ефективності обробки ринкових даних — некерований потік фактів, чуток, інформаційних вкидань може значно спотворити реальний рух ринку і привести до великих фінансових втрат. Відповіддю на даний виклик можуть бути тільки інноваційні методи і інструменти обробки величезного числа ринкових даних».

Генеральний Спонсор конференції – ACTAVA TRADING, Ексклюзивний біржовий спонсор – CME Group, Ексклюзивний фінансовий спонсор – Credit Agricole Bank, Офіційні Спонсори – Cerealcom, ANDE Logistics Services, Sierentz Global Merchants, Юридичний Спонсор – AVELLUM. Спонсори – Filhet-Allard Maritime, INTL FCStone, Eka Software Solutions, Posco Daewoo International, OREXIM Group. Конференція проводиться за підтримки Міністерства АПК, УЗА і ГАФТА.

Події

11 квітня 2019 11:33

Нові ринки та висока якість: 5 переваг створення фермерських кооперативів ВІДЕО

Об’єднання фермерів у кооперативи — це шлях до зростання прибутків українських господарств. Кооперація заради ефективної переробки та збуту продукції — тільки так можливо розраховувати на нові перспективи. Та чи готові українські фермери до такого кроку?

Об’єднання проти проблеми

Утворення фермерських кооперативів – одне з ключових рішень на шляху до подолання глобальних проблем в аграрній галузі України. Таку думку доводила компанія «Сингента» на четвертому засіданні «Клубу стратегічних партнерів.

Діючи по одинці, вітчизняним фермерам буде дуже складно досягти високого рівня розвитку й увійти до еліти світового ринку. І це стосується не тільки конкурентноспроможності чи якості агропродукції, але й маркетингової складової. Де б українська продукція просувалася під всесвітньовідомим брендом та була скрізь впізнаваною. І все це можливе завдяки створенню фермерських кооперативів, що підтверджує іноземний досвід. У багатьох країнах аграрії вже практикують кооперативні об’єднання, успішно долаючи ринкові проблеми.

Крім того, кооперативні об’єднання мають чималий ряд переваг. Зокрема, постачальникам засобів захисту рослин, насіння, фінансовим інституціям набагато легше працювати з єдиним об’єднанням. А тим самим вони можуть пропонувати для кооперативів більш вигідні умови співпраці.

«Компанія «Сингента» бачить чимало переваг кооперативних об’єднань і для себе. По-перше, це швидкий та оптимізований доступ до виробників. «Сингента» може запропонувати більш вигідні умови співпраці, фінансові, технічні інструменти. Якщо об’єднати зусилля, все буде набагато простіше, і кооперація допоможе виходити на нові ринки. А наша компанія як лідер ринку може допомогти у розвитку цього питання, демонструвати європейський досвід, ділитися знаннями та досвідом колег з Європи», — прокоментувала менеджер з маркетингу напряму овочів та картоплі Ольга Вербицька.

Переваги кооперативного об’єднання для фермерів

  • Експорт та пошук нових ринків для збуту продукції.
  • Просування продукції на ринку. Ринки мають свої вимоги до продукції, й фермеру важко дотриматися всіх вимог у специфікаціях самотужки, застосувати все це у себе в господарстві. Групі фермерів легше докласти спільних зусиль із сертифікації процесів у полі, а також умов їх зберігання.
  • Зберігання продукції. Чимало фермерів сьогодні не мають належних складів для правильного зберігання своєї продукції. Об’єднавшись, фермери можуть надавати склади на партнерських засадах.
  • Пакування та доробка. Саме ці аспекти можуть створюють додану вартість на продукцію. Об’єднавшись, фермери матимуть фінансові можливості для пакування та доробки, і тим самим зможуть полегшити експорт продукції або збут до торгових мереж.
  • Отримання вигідних умов від постачальників, фінансових інституцій, трейдерів тощо.

Реальний стан справ

Згідно проведеному опитуванню компанією «Сингента», 89% фермерів виявили готовність до об’єднання в кооперативи задля виходу на нові ринки та експорту. Проте є низка бар’єрів, що значно призупиняють цей процес.

  • Відсутність законодавчих знань та недостатнє розуміння переваг кооперативів.
  • Ментальні проблеми, що можуть відіграти злий жарт у бізнес-процесах кооперативу.
  • Відсутність практичної законодавчої бази щодо регулювання кооперативних відносин.
  • Відсутність практичного досвіду роботи кооперативів в Україні.

Також учасники «Клубу стратегічних партнерів» відзначили, що наразі українських фермерів може об’єднати лише необхідність вирішення конкретної проблеми. Другий фактор — це учасники — фанати своєї справи, які готові брати на себе відповідальність і організовувати ком’юніті.

«Безумовно, найбільша проблема, що заважає об’єднуватися, — це відсутність довіри як до наших інституцій, так і одне до одного. Та я вважаю, що об’єднання — це перспектива зростання для нашої плодоовочевої галузі» — відмітив спікер заходу, засновник компанії «Агріко Україна» Микола Гордійчук.

Події

26 березня 2019 14:35

АгроВесна 2019: 18 000 аграріїв з України та 35 країн світу завітали на ключову виставку

У лютому в Києві пройшли ключові міжнародні агропромислові виставки цього аграрного сезону

З 19 по 21 лютого в Києві у Міжнародному виставковому центрі зібралися понад 18 000 аграріїв з України та 35 країн світу. Учасники могли відвідали три масштабні виставки: «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика». Вже другий рік поспіль виставки об’єднані однією назвою — «АгроВесна», символізуючи початок нового аграрного сезону.

Організатором виступила компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Ед Хукс, Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Медсен та багато інших поважних гостей.

Загальна площа виставки становила 28 000 кв. м і зокрема вміщала сім націо­нальних експозицій від Австрії, Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Франції та Чехії та дві колективні експозиції Китаю та Туреччини.

Програма максимум

«АгроВесна 2019» мала насичену ділову програму за участю відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору.

Так, у рамках «Зернового індустріального форуму 2019» учасники розглядали такі ключові питання, як нестача потужностей для зберігання та збільшення валового виробництва, проблеми перевезення залізницею та шляхи їх вирішення, а також передові технології у будівництві елеваторних комплексів.

У форумі взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, профільні державні служби, експерти міжнародних та вітчизняних профільних асоціацій, керівники господарств тощо.

Серед інших цікавих заходів — міжнародний семінар «Голландські ефективні програми моніторингу та викорінення захворювань ВРХ для впровадження в Україні», Х Голландсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства, міжнародна бізнес-
конференція «Зони розвитку українського
агробізнесу — вектор руху» в рамках Дня Франції в Україні та міжнародна конференція «Нові агрополітичні бачення у виборчому 2019 році? — Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!» в рамках Дня Німеччини в Україні.

Учасники виставки неодноразово відмічали підвищену зацікавленість аграрного сектору в участі у ділових заходах. «Після критичного періоду 2014–2015 років почалося пожвавлення ринку. Люди скучили за бізнесом, за новими проектами, вони прагнуть розвиватися», — прокоментував керівник відділу «Технології та обладнання для переробки зерна» компанії Бюлер Андрій Шаран.

Окремо варто відмітити комплексний підхід організаторів до виставкових проектів. Адже об’єднання провідних гравців галузі значно спрощує та сприяє діалогу між фахівцями сільськогосподарських підприємств, виробниками технологічних рішень, керівниками господарств та представниками влади.

Такі заходи дозволяють швидко знаходити оптимальні рішення для підвищення ефективності як вузькоспеціалізованого, так і диверсифікованого агробізнесу.

Три напрями

«Зернові технології» — одна з найбільших міжнародних агропромислових виставок. Головною метою заходу є презентація та просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

«Зернові технології 2019» об’єднали провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору зернового ринку України, а також компанії міжнародного формату.

На виставці було представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів тощо.

«У минулі роки ми відвідали аналогічні виставки в Румунії та Іспанії, але там все спокійніше у порівнянні з київською експозицією. Ринки країн Європи давно сформовані, компанії вже десятиріччями працюють з постійними партнерами. В Україні все вирує, і це добре», — відмітила директор «Заводу Елеваторного Обладнання» Ліліана Гапонюк.

Участь у заході взяли такі відомі компанії, як Bonfanti, Бюлер, Elvorti та інші. Гості відмітили, що з кожним роком міжнародна виставка стає більш масштабною та кориснішою для учасників. «Зараз гарний час для українських компаній, які експортують зерно. І на цій виставці є практично всі світові виробники сушарок. Рівень виставки підвищується та перевершує подібні заходи в інших країнах Східної Європи», — підкреслив директор компанії Bonfanti Джанлука Бонфанті.

Ще одна виставка, яку об’єднала «АгроВесна 2019», — Agro Animal Show, де була представлена техніка, обладнання для тваринницької галузі, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, техніка для утримання та годування тварин тощо.

А у рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» відвідувачі побачили широке розмаїття насіння нових сортів та гібридів овочевих культур, обладнання для краплинного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання, пакування продукції тощо.

На заході учасники мали змогу знайти нових партнерів та обмінятися досвідом.

До речі, організатори запрошують всіх на наступну Міжнародну виставку ефективних рішень для агробізнесу AgroComplex, що пройде з 29 по 31 жовтня 2019 року.

Текст: Дар’я Герман

Фото: надано організаторами

Події

Показати ще