Події

11 червня 2019 12:31

Як управляти агрокомпаніями: аграріїв запрошують на міжнародну конференцію

Український клуб аграрного бізнесу та агенція UCABevent запрошують до участі в X Міжнародній конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM), яка відбудеться 18 вересня 2019 р. Ключовими спікерами будуть світові експерти зі США, Німеччини, Австралії.

LFM – це захід, що об’єднує топових агровиробників, представників ресурсних та сервісних компаній, інноваційних стартапів та провідних інвесторів задля обміну досвідом, презентації передових розробок та нетворкінгу в широкому колі професіоналів.

Місце проведення:  Terminal Z (Агро-Регіон, вул. Соборна, 59, с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область).

Читайте: Новий стандарт на пшеницю: що робити з минулорічним зерном

На конференція передбачено обговорення таких питань:

 • Агропродовольчий ланцюг: еволюція суперечливих потреб споживача та суспільства
 • Управління та HR: на шляху до 60 представництв бізнесу в світі
 • Автоматизація на 360°
 • Агровиробництво майбутнього: як ефективно використовувати сучасні дані?
 • Урбанізація та депопуляція. Як зробити село привабливим для покоління Z?

Ключові спікери:

 • Річард Дж. Секстон, професор, завідувач кафедри «Економіка сільського господарства», Каліфорнійський університет, Девіс, США
 • Ігор Гуменний, президент, UBC Group, Україна
 • Тобіас Менне, керівник відділу Global Digital Farming, член виконавчої команди BASF Agricultural Solutions, Німеччина
 • Бред Джонс, директор, Bungulla Tech Pty Ltd, Австралія

Участь у LFM – це:

 • Унікальний досвід українських та світових експертів
 • Практичні поради і кейси від представників успішних компаній
 • Обговорення ефективних інструментів, тенденцій та обмін досвідом
 • Широкі можливості для нетворкінгу – 500+ спеціалістів з агробізнесу
 • Провідні світові спікери – визнані професіонали у своїх напрямках
 • Актуальний контент: обговорення «гарячих» проблем агробізнесу та основних тенденцій
 • 8+ годин спілкування у спеціалізованому професійному середовищі

Для агровиробників та учасників попередніх заходів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та агенції UCABevent діють спеціальні знижки протягом усього реєстраційного періоду! Більше того, отримати 20% знижку можна завдяки промокоду LANDLORD_LFM19!

Детальнішу інформацію про захід читайте тут.

З питань участі у події звертайтеся за телефонами: (044) 236-21-10, 236-21-13 або електронною поштою: lfm@ucab.ua

Landlord раніше повідомляв про те, як утримати позиції бізнесу, якщо у вас сильні конкуренти.

Події

10 червня 2019 11:35

IV агропромислова виставка EuroAGRO: найкращі досягення сільського господарства України

Вже четвертий рік поспіль Львівщина прийматиме аграріїв з усіх регіонів України та з-за кордону в рамках міжнародної агропромислової виставки EuroAGRO.

Наш регіон обраний невипадково для проведення такої аграрної події, нам є що показати і є про що розповісти нашим гостям. До прикладу, на початок 2019 року зафіксовано зростання виробництва сільськогосподарської продукції майже на 5%, відродження села є одним з пріоритетів, про який турбується і вболіває обласна влада, також ми нарощуємо потужності у ягідництві та сімейних молочних фермах, постійне введення в дію інвестиційних проектів.

Читайте: Піна як субстрат для вирощування: номінанти на премію GreenTech

Саме тому Організатори виставки  ПрАТ «Гал-ЕКСПО» запрошують всіх аграріїв до співпраці та участі у Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO», що відбудеться 12-14 листопада, ВЦ Південний-ЕКСПО, вул. Щирецька, 36.

EuroAGRO – це професійний майданчик, де вітчизняні виробники мають можливість продемонструвати свої досягнення у сфері сільського господарства та ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями європейського аграрного ринку, знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в українському сільському господарстві.

Більше про захід можна дізнатися тут.

Відзначимо, раніше тимчасово виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева назвала дату, відколи вступить в дію Закон про органічне виробництво.

Події

02 травня 2019 16:50

Конференція InvestPro Ukraine: нові можливості для вашого бізнесу

24 червня 2019 відбудеться 10-та міжнародна бізнес конференція InvestPro Ukraine у Hilton Kyiv.

Що таке InvestPro?

Протягом року організатори шукають спікерів та партнерів конференції – спеціалістів з більш ніж 20-ти країн світу, CEO, генеральних та фінансових директорів, корпоративних юристів. На InvestPro вони представляють свої унікальні доповіді та кейси.

Захід InvestPro успішно поєднує конференцію та виставку, що дозволяє познайомитися зі світовими експертами в комфортній атмосфері нетворкінгу, поставити будь-яке запитання й отримати безцінний досвід.

InvestPro – це ідеї

Організатори запрошують успішних підприємців і Топ-менеджерів з різних галузей, які можуть забезпечити вас актуальною інформацією щодо інвестування, бізнес імміграції, оподаткування, wealth management, захисту активів і створення міжнародних структур.

Після відвідування конференції InvestPro Ukraine у вас з’являться ідеї для розвитку й масштабування власного бізнесу. Ви дізнаєтеся, як законно та ефективно структурувати сімейне майно та нові методи управління ним, а також, як знизити податок на прибуток, про те, які інвестиції будуть найприбутковішими в 2019 році.

InvestPro – це нові можливості

– 12+ презентацій;

– 12+ експонентів;

– 250+ делегатів;

– бізнес-нетворкінг під час кава-брейків та обіду, вечірнього коктейлю;

– відмінна організація + найвищий статус аудиторії.

InvestPro – це розкіш

Кожна конференція відбувається виключно у престижних готелях класу люкс. Цього року InvestPro Ukraine пройде в Hilton Kyiv – готелі з багаторічною історією і бездоганною репутацією.

Спеціально для гостей InvestPro Ukraine готель надає особливі ціни на проживання.

Ексклюзивна пропозиція для читачів «Landlord» – реєстрація за спеціальною ціною!

Промокод: Invest_LandLord

Детальна інформація

Реєстрація

З питань участі, реєстрації та проживання звертайтеся: тел .: +38 044 501 78 87; e-mail: bc@bosco-conference.com

До зустрічі на конференції!

 

Події

26 квітня 2019 15:13

Агротитани зустрічаються на Grain Ukraine 2019

IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 24-25 травня і відкриє "аграрний тиждень" в Одесі. Свою участь в Grain Ukraine 2019 вже підтвердили ключові гравці ринку. Організатори очікують на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 24-25 травня і відкриє “аграрний тиждень” в Одесі. Свою участь в Grain Ukraine 2019 вже підтвердили ключові гравці ринку. Організатори очікують на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

«Подія має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року, на якій можна в неформальній обстановці обговорювати всі ключові питання. Недаремно девіз події – «Аграрні титани зустрічаються тут», – говорить голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

Програма цього року присвячена перспективам чорноморського зерна в зв’язку з торговими війнами. Учасники обговорять глобальні тренди світового ринку зерна, драйвери зростання торгівлі зерном Чорноморського регіону і прогнози на сезон.

Серед офіційних осіб та експертів конференції – Ольга Трофімцева, в. о. міністра аграрної політики і продовольства України; Андрій Ставніцер, генеральний директор компанії ТІС; Микола Горбачов, президент Української зернової асоціації; Іван Мірошниченко, народний депутат України, член парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин; Іванна Доріченко, керуючий директор TRADAIDE< Владислава Рутицька, віце-президент SigmaBleyzer в Україні, віце-президент AgroGeneration; і багато інших.

Акцент цього року – експертні круглі столи, які дозволяють зібрати різні точки зору і обговорити актуальні питання. Так, під час торгової панелі експерти поговорять про перспективи українського зерна на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азіатський регіон) і обговорять, за рахунок чого Україна може вигравати конкуренцію з іншими гравцями Чорноморського регіону.

Інфраструктурна панель буде присвячена аналізу транспортної стратегії України та перспективам появи нових інфраструктурних проектів, орієнтованих на вирішення транспортних проблем на ринку зерна.

Під час аграрної панелі відбудеться дискусія, присвячена ключових питань аграрної стратегії Україна 2020.

І, нарешті, учасники фінансової панелі говоритимуть про найбільш значимі фінансові проекти, а також про перспективи фінансування гравців аграрного ринку.

25 травня відбудеться візит на новий зерновий термінал MV Cargo. У березні термінал MV Cargo, працюючи в тестовому режимі, перевалив свій перший мільйон тонн зернових. Гостям Grain Ukraine продемонструють новітнє обладнання і передові потужності найбільшого за останні роки інвестиційного проекту в агросекторі України.

Одна з родзинок конференції – насичене неформальне спілкування. У цьому році організатори готують Big Agrarian Party з провокаційною назвою «What happens at Grain Ukraine stays at Grain Ukraine». Хедлайнер вечірки – гурт ТНМК.

Зареєструватися на Grain Ukraine можна тут.

Організатор – група компаній ТІС, співорганізатор – компанія IdeasFirst. Рrimary sponsor – компанія GSI.

 

Події

18 квітня 2019 18:26

Конференція Зерно Причорномор’я: країни Чорноморського регіону експортують 100 млн т зерна

10-11 квітня 2019 р. в Києві пройшла 16-я Міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я» — провідна комунікаційна платформа, яка щороку об'єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор'я і світу.

Конференція пропонує учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі, зустрічі та спілкування з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості, топ менеджерами і лідерами думок. Організатор конференції — аналітичне агентство УкрАгроКонсалт.

Провідні експерти з 10 країн світу висвітлили глобальні тренди і зміни в агросекторі, вплив торговельних війн на майбутнє світового виробництва і експорту с/г продукції, представили аналіз і прогнози розвитку Чорноморського і українського зернового ринку.

У конференції взяли участь понад 700 учасників з більше ніж 450 компаній з 50 країн світу, що підтверджує високий статус форуму і інтерес до аграрного сектору Чорноморського регіону в цілому і України зокрема. Учасниками конференції стали найбільші українські та зарубіжні виробники і переробники c/г культур, трейдери, агрохолдинги, представники банків, інвестиційних фондів, страхові, консалтингові, логістичні, сюрвеєрські й др. компаніі.

Значна увага до конференції обумовлена високою роллю регіону в світовій торгівлі зерном.

«Зараз регіон постачає світу сумарно більш 100 млн. тон зерна, що становить близько 28% світового обсягу експорту, — повідомляє Єлизавета Малишко, аналітик зернового ринку УкрАгроКонсалт. Особливо значний вплив регіон надає на глобальному ринку пшениці. У поточному сезоні Росія, Україна і Казахстан сумарно експортують близько 58 млн. тонн пшениці, або близько 32% світової торгівлі. Хоча обсяги експорту в 2018/19 МР очікуються нижче торішніх за рахунок зниження врожаю в усіх країнах у порівнянні з рекордним 2017, проте, це буде другий рекорд за всю історію».

«Значні успіхи відзначаються також на ринку продуктів переробки олійних культур, — каже Юлія Гаркавенко, аналітик олійного ринку УкрАгроКонсалт. Зокрема, відзначається різке зростання виробництва та експорту соєвого шроту та олії з України. Прогнози виробництва олійних культур в 2019 році досить оптимістичні. Зокрема на ринку ріпаку ми прогнозуємо зростання врожаю до 3,5 млн. тонн у порівнянні з 2,8 млн.тонн у 2018 році».

«Аграрний сектор України і інших країн Чорноморського регіону демонструє поступовий і впевнений розвиток, — повідомляє Сергій Феофілов, Генеральний директор УкрАгроКонсалт. — Наш прогноз врожаю зерна України на 2019 г. – приблизно 63-65 млн.т при експорті в 43-46 млн.т зерна. Однак, є значні ризики і виклики для подальшого розвитку аграрного сектора. Основні ризики все більш фокусуються на стороні споживання. Перш за все, це зниження темпів зростання глобальної економіки, що може привести до істотної корекції цін на сировинні товари, в тому числі на аграрну сировину.

В даний час практично всі великі постачальники зерна розробляють відповіді на ці виклики. Серед відповідей можуть бути і посилення політичних чинників в ринкових стратегіях, наміри збільшити бюджетну підтримку аграрного виробництва, зростання спеціалізації на певних культурах і інші заходи.

Особливу увагу слід приділяти також підвищенню ефективності обробки ринкових даних — некерований потік фактів, чуток, інформаційних вкидань може значно спотворити реальний рух ринку і привести до великих фінансових втрат. Відповіддю на даний виклик можуть бути тільки інноваційні методи і інструменти обробки величезного числа ринкових даних».

Генеральний Спонсор конференції – ACTAVA TRADING, Ексклюзивний біржовий спонсор – CME Group, Ексклюзивний фінансовий спонсор – Credit Agricole Bank, Офіційні Спонсори – Cerealcom, ANDE Logistics Services, Sierentz Global Merchants, Юридичний Спонсор – AVELLUM. Спонсори – Filhet-Allard Maritime, INTL FCStone, Eka Software Solutions, Posco Daewoo International, OREXIM Group. Конференція проводиться за підтримки Міністерства АПК, УЗА і ГАФТА.

Події

Показати ще