Події / Календар     11 серпня 2021 16:19

Виробників картоплі, ритейлерів та переробників запрошують на Картопляний блокчейн-2021

Сільськогосподарські виробники, ритейлери та представники переробних підприємств зможуть укласти контракти на врожай–2021 на Всеукраїнському дні картоплі наприкінці серпня

Українська асоціація виробників картоплі, компанії «ДЛГ Україна» та «АгріСтатіс» запрошують представників торговельних мереж, переробні підприємства, трейдерів взяти участь у контрактуванні вирощеного вітчизняними картоплярами врожаю та укладанні угод на наступний сезон.

«Саме наприкінці серпня картоплярі України готові до контрактування на весь подальший сезон реалізації продукції. У цей момент вони розуміють, яку якість та в якій кількості готові запропонувати супермаркетам. Особливо корисними ці переговори можуть бути для трейдерів, які мають закуповувати партії однорідної продукції (сорт, калібр тощо) для подальшого постачання до торговельних мереж. Полегшать переговори роботу і переробним підприємствам. Адже на переговорній панелі цілком реально запросити до співпраці виробників, що мають досвід вирощування продовольчої картоплі, спробувати свої сили у вирощуванні чипсових або висококрохмальних сортів картоплі», — розповіла виконавча директорка Української асоціації виробників картоплі Оксана Руженкова.

Переговорна панель між виробниками, категорійними менеджерами супермаркетів, трейдерами і переробними підприємствами відбудеться в рамках Всеукраїнського дня картоплі «Картопляний блокчейн-2021», що пройде 26–27 серпня на базі ФГ «Аделаїда» (село Чулаківка, Херсонська область).

«Знаючи ринкову кон’юнктуру, оцінюючи ситуацію з врожаєм у сусідніх країнах, представники торговельних мереж, переробних підприємств, трейдери та виробники зможуть реально оцінити своє становище на ринку, потреби та можливості, досягти необхідних домовленостей і зробити першу в історії України спробу розумного контрактування і планування», — зауважила директорка «АгріСтатіс» Оксана Антонова.

Читайте: Наталія Кульчицька: система винагороди має бути прозорою, зрозумілою та дієвою

Вдень представники торговельних мереж, переробних підприємств і трейдери зможуть ознайомитися із 70 сортами картоплі вітчизняної та зарубіжної селекції, що ростуть у полі, оцінити їхній потенціал, товарність та інші важливі якості. Надвечір 26 серпня просто неба на території ресторану пансіонату «Прибой» (Залізний Порт) упродовж трьох годин пройдуть попередні переговори щодо закупівлі вирощеної в Україні продукції, обсягів, часу та періодичності доставок, часу зберігання тощо.

«Ми передбачили всі можливі нюанси з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог: столи для проведення переговорів для кожної мережі та переробного підприємства будуть розставлені на соціально безпечній відстані. Санітайзери, маски та все інше, необхідне для комфортної роботи, буде забезпечено організаторами. Завчасно спланований графік і списки виробників, що хочуть поспілкуватися з мережами та переробниками, жорсткий таймінг допоможуть провести переговорну панель продуктивно та плідно», — пообіцяла директорка «ДЛГ Україна» Юлія Бондаренко.

Вона додала, що бажання взяти участь у переговорах вже підтвердили найбільші переробні підприємства — PepsiCo (чипси Lay’s), Mondelez (чипси «Люкс»), Snack Production (чипси Chipster’s), ПБП «Вимал» тощо.

Детально з програмою проведення «Картопляного блокчейну-2021» у Херсонській області ви можете ознайомитися за посиланням.

Раніше Landlord розповідав, як збільшити врожайність картоплі майже у 2 рази. Підсумки Картопляної майстерні

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також