Події    06 червня 2018 18:04

Щоденник «Агро-2018»: день перший


Розпочала роботу ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018». Це наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі. В неї приймають участь 1300 учасників з 15 країн світу. Очікується понад 70 тисяч відвідувачів. Як зазначає один з організаторів – Міністерство аграрної політики і продовольства – «Агро-2018» виступає  ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Також це унікальна нагода для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Упродовж дня пройде низка семінарів, конференції. Слідкуйте за нашими публікаціями на сайті і в Facebook.

17:40 Агрокомпанія «Бучачагрохлібпром» на цьогорічній виставці презентувала декілька нових сортів імпортного насіння озимої пшениці.

«На цій виставці у нас декілька новинок. Наприклад, німецьке насіння пшениці озимої «Меморі» – це наш ексклюзив. Також ми пропонуємо клієнтам насіння озимини та ярини виробництва Чехії та Франції. Як і раніше, орієнтуємося на постійного покупця, хоча плануємо залучати й нових клієнтів», – повідомив менеджер з продажу насіння «Бучачагрохлібпром» Богдан Шеліхевич.

Також він підкреслив, що на «Агро-2018» компанія представила два сорти насіння гірчиці власного виробництва.

16:25 «Лозівські машини» виставили експонати з «Англійської лінійки» – трейлери ALBION-26. Це двовісний самоскидний причіп об’ємом 26 куб/м із вантажопідйомністю 18 тонн. ALBION-26 – багатопрофільний напівпричіп.

Він може перевозити зернові, коренеплоди, силосну масу, щебінь. Може виконувати функції як бункера, так і самоскида. У компанії вважають це головною перевагою агрегату. Як повідомили представники компанії, один такий напівпричіп вже купив МХП. Також на стенді «Лозівські машини» представлено широкий вибір ґрунтообробної техніки.

 

15:58 Гройсман: Сьогодні 199 ОТГ вже отримали 360 тисяч гектарів землі с/г призначення у свою власність. До кінця року ми передамо всім ОТГ прилеглі до них державні сільськогосподарські землі.  Це означає, що керувати цими землями вони будуть без втручання держави.

15:31 Також, Володимир Гройсман, під час виставки «Агро-2018» підписав документи про передачу земель об’єднаним громадам.

«Процес набирає обертів. ОТГ розпоряджаються вже понад 360 тис га с\г земель поза межами населених пунктів», – заявив він.

15:19 Гройсман: Інвестиції в агросектор – це інвестиції в розвиток. П’ята частина нашого ВВП – це агропродукція. Оновлення і підтримка агровиробництва – імпульс внутрішньому розвитку і вихід на ринки світу. Такий мій головний посил учасникам «Агро-2018».

14:57 Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман відвідав виставку. Спочатку, голова Кабміну разом з  першим заступником міністра аграрної політики та продовольства Максимом Мартинюком та заступником голови агрокомітету ВР оглянули стенди українських компаній, що займаються тваринництвом.

13:11 ТОВ «Бафало», що входить до складу агроіндустріального холдингу ПАТ «МХП», на «Агро-2018» представило племінну рогату худобу м’ясних порід: ангус чорної та червоної масті, лімузин, шароле, грефорд, симентальська та волинська м’ясні.

Потужності відгодівельного комплексу дозволяють досягати середньодобових приростів живої маси бичків від 1 500 г. Реалізація здійснюється за середньої ваги тварин 480-500 кг.

12:03 «АМАКО Україна» на цьогорічній виставці представив новинку від виробника агротехніки Massey Ferguson – трактор 6713 потужністю 132 к.с.

За словами комерційного директора «АМАКО Україна» Олега Гука, така техніка – потреба ринку, по відповідає потребам агровиробників з земельним банком до 500 га. У 2018 році компанія вже реалізувала 12 тракторів цієї моделі і впевнена, що продажі зростатимуть. «Ми не відчуваємо конкуренції з боку вітчизняних виробників, бо впевнені у якості нашої техніки та відмінному сервісному обслуговуванні. А підтвердженням цьому є постійно зростаючі активи наших сталих клієнтів», – зауважив Олег Гук.

11:10  ТОВ «ТОП АГРО ЛІЗИНГ» цього року акцентує увагу на кормозмішувачеві KUHN. Він здатен обслуговувати 100-150 корів на годину.

 

Самохідність та великий бункер роблять ефективною цю техніку. Вже три українських агрогосподарства придбали такі агрегати.

 

 

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...